‘ÖNCE VATAN DİYORUZ’

MHP SEYHAN İLÇE BAŞKANI BAHA BENER  GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

‘ÖNCE VATAN DİYORUZ’

MHP SEYHAN İLÇE BAŞKANI BAHA BENER  GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

‘ÖNCE VATAN DİYORUZ’
09 Nisan 2021 - 15:21


 
Haydar ŞENGÜL
ADANA(GÜNAYDIN)-Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener  ile Başkan Yardımcıları Ahmet Kocahan ve Alparslan Karaca, gazetemizi ziyaret etti.
Ülke geneli ve Adana’daki siyasi gelişmeler ile pandemi konusunda  görüşleri anlatan Başkan Bener, göreve geldikleri  ilk gün itibaren çalışmalarına ara vermeden  hızlı bir şekilde sürdürdüklerini söyledi. Bener, “Çalışmalarımızı liderimizin emirleri doğrultusunda sürdürüyoruz. Bir yandan teşkilatlanma işlerimizi ve yeni üye kayıtlarımızı hızlı bir şekilde devam ettirirken, diğer yandan ziyaretlerimizi de aralıksız devam ettiriyoruz” dedi. “Bizim Milliyetçi Hareket Partisi olarak köklü bir geçmişimiz var ve ülkenin menfaati adına önemli kararlara imza atarız” diyen Bener şunları söyledi:
“MHP öteden beri saygın duruşu, objektif değerlendirmeleri neticesinde ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılara çözüm üretme konusuna sağduyuyla yanaşmaktadır. Partimiz dün olduğu gibi  gelecekte de önce vatan esasıyla çalışmalarını sürdürmeye devam edecek.”
Pandemi nedeniyle yaşanan acıların son bulmasını dileyen MHP Seyhan İlçe Başkanı Bener, vatandaşlardan pandemiye karşı daha duyarlı ve tedbirli olmalarını istedi.  Bener sözlerini şöyle sürdürdü:
“Malum ülke olarak zor bir süreçten geçtik. Geçmeye de devam ediyoruz. Pandemi döneminde esnaflarımızın yerelde yaşadıkları sorunları çözme noktasında her türlü  girişimlerde bulunuyoruz. Bu zorlu süreçte esnaflarımız  büyük bir özveri örneği göstererek pandemiye rağmen üretmeye ve ülkemize katma değer yaratmaya devam ettiler. Bizlerde el ele verip Adanamız ve esnaflarımız   için çalışmaya devam edeceğiz.”
Gazetemiz Günaydın Adana Gazetesi’nin yayın politikasını takdir ettiklerini dile getiren Başkan Baha Bener , “Yaptığınız başarılı çalışmaları görüyoruz. Halkın sesi olarak üstünüze düşen görevleri başarıyla yerine getiriyorsunuz. Gazete sahibi ve çalışanlarını kutluyoruz” dedi.
 
 
 
 
.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum