Örnek, başarılı, sevilen yönetici Dr. Halil Nacar

Örnek, başarılı, sevilen yönetici Dr. Halil Nacar

Örnek, başarılı, sevilen yönetici Dr. Halil Nacar
14 Ağustos 2020 - 10:48

ADANA(GÜNAYDIN)- Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi yöneticisi Dr. Halil Nacar ciddi ve planlı çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Çeşitli hastanelerde görev yaptığı süre içerisinde önemli başarılar ve kazanımlar elde eden tecrübeli yöneticinin Adana’da bulunması kent için önemli bir şans olarak değerlendiriliyor.

Nacar, göreve başladığı günden bugüne kadar sempatik tavırları, sıcakkanlı ve samimi davranışlarıyla herkesin sevgisini kazandı..

2001 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra Dörtyol Devlet Hastanesi  acil servis hekimi olarak göreve başlamasının ardından, Dörtyol Devlet Hastanesi Diyaliz Merkezi Sorumlu Hekimliği, 2012  yılında Adana Numune Hastanesi Anestezi Kliniği ve Ameliyathane Sorumluluğu görevinde bulunan Dr. Halil Nacar, 2013 yılından itibaren  Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi yöneticiliğini yapıyor.

Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi Yöneticisi Dr. Halil Nacar görevde olduğu süre içerisinde başarılı çalışmalarının yanında makamına  gelen herkese gösterdiği sonsuz  ilgi ve gariban dostu olarak tanınıyor..

Nezaketli üslubuyla, gülen yüzüyle genç yürekli yönetici Dr. Halil Nacar başta personelleri olmak üzere gelen tüm misafirlerine tebessüm etmesi herkesi mutlu etmekte.

Yapımı devam eden 200 yataklı ek bina ile ilgili süreçteki gayretlerinin yanında hastaneyi kalkındırma ve geliştirme yolunda çalışmaları ile dikkat çekerken, makamının ve telefonlarının daima açık olması da takdir ediliyor.

Aşkım Tüfekçi Hastanesi'ndeki dinamik ve işinin ehli yönetici hastalar tarafından diğer hastanelere de örnek gösteriliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum