Oto Center hareketli günlerine kavuşuyor

Adana Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayyıldız, 7 Haziran'da açılacak oto pazarında gerekli tüm önlemlerin alındığını ve vatandaşlara en kaliteli hizmetin verileceğini söyledi

Oto Center hareketli günlerine kavuşuyor

Adana Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayyıldız, 7 Haziran'da açılacak oto pazarında gerekli tüm önlemlerin alındığını ve vatandaşlara en kaliteli hizmetin verileceğini söyledi

 Oto Center hareketli günlerine kavuşuyor
01 Haziran 2020 - 09:01

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) – Adana Oto Center Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Ayyıldız, Covid–19 salgını nedeniyle Mart ayından itibaren açılmayan oto pazarının 7 Haziran itibariyle açılacağını belirterek, pazarda gerekli tüm önlemlerin alındığını ve vatandaşlara en kaliteli hizmetin verileceğini söyledi.
Türkiye'nin zor bir süreçten geçtiğini ama el ele vererek ve kenetlenerek tüm zorlukların üstesinden geleceklerine inandıklarını anlatan Ayyıldız, “Yeni döneme özellikle sosyal mesafe konusunda hazırlıklı giriyoruz. Korona virüse karşı alınacak tedbirler konusunda oto pazarındaki tüm esnaf arkadaşlarımız gerekli hijyen çalışmalarını yaptı. Bir süre zor günler yaşayan esnafımızın yüzü gülecek. Oto pazarımız artık o eski günlerdeki gibi hareketlenecek.” dedi.
Bundan sonra bir süre daha her şeyin eskisi gibi olmayacağını belirten Oto Center Başkanı Ayyıldız, “Artık buna alışmamız gerekecek. Şimdi bu süreci en iyi şekilde değerlendirip işimize asılacağız ve hafta sonu açılacak olan pazarımızda halkımıza en kaliteli hizmeti vereceğiz. Gelecek olan misafirlerimize yenilenen çevre ve iç yollarımız ile hizmetin en iyisini sunmanın gayreti içerisinde olacağız. Zaten oto pazarına gelen vatandaşlarımız gerek esnaflarımızdaki farkı, gerekse oto pazarında yaptığımız yenilikleri yakından görecekler.” diye konuştu.
 
ESNAFIMIZ İÇİN FARKLI
PROJELERİMİZ OLACAK
 
Oto Center'da güçlü, üretken, başarılı ve üyeleriyle bütünleşen bir anlayışla hareket ettiklerini söyleyen Ramazan Ayyıldız, "Alım satımdan dolayı alış verişimiz her zaman  çözüm odaklı olacak. Oto Center yönetimi olarak hem esnafımızın hem de gelen misafirlerimizin haklarını koruyan bir anlayış içerisinde hizmet vereceğiz. Önceliğimiz budur, zaten çıkış noktalarımız dan biri de başarılı çalışmalarımızdır. Yaptığımız ve yapacağımız her çalışma ile Türkiye'ye örnek olacağız. Bu konuda çalışmalarımız ile iddialıyız. Bundan sonra da esnafımızın her yönden kalkınması adına farklı projelerimiz olacak.” şeklinde konuştu. Ayyıldız, “Yaptığımız ve yapacağımız her çalışma ile Türkiye'ye örnek olacağımızı söylemiştik. Bu konuda iddialıyız. Bundan sonra da esnafımızın her yönden kalkınması adına farklı projelerimiz olacak.” dedi.
Oto Center'ı daha cazip hale getireceğini belirten  Ayyıldız, "Umarım ülkemiz bu Covid 19 belasından bir an önce kurtulur ve normal yaşantımıza döneriz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum