Park edişine laf atan adamı vurdu

Park edişine laf atan adamı vurdu

Park edişine laf atan adamı vurdu
06 Aralık 2019 - 11:39

Olay Adana’nın Sarıçam ilçesine bağlı İncirlik-Hürriyet Mahallesinde yaşandı.36 yaşındaki Serkan K., otomobilini yol kenarına park edip, alışveriş yapmak için bir bakkal dükkanına girdi.
Bu sırada, mahalle sakinlerinden aynı yaştaki Erol F. de, arkadaşı olan bakkala geldi. Bakkalın önündeki sandalyeye oturan Erol F. park halindeki otomobili görünce, "Bu otomobilin sahibi mahallemizin çocuğu değil sanırım, mahallemizin çocuğu böyle park etmez, bunu kim böyle park etti" dedi. Serkan K'nin de bu sözler üzerine dışarıya çıkarak Erol F.'ye, "Ben park ettim ne olmuş beğenemedin mi" diye karşılık verince tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüşünce Serkan K'nin tabancayla ateş etmesi sonucu Erol F. bacağından yaralandı.
Yaralı, 112 Acil Servis ekiplerince Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Zanlı Serkan K. ise polis ekiplerince suç aleti silahla yakalandı. Gözaltına alınan emniyetteki işlemin ardından adliyeye sevk edildi. Zanlı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum