‘Partimiz iktidar olacak’

İYİ Parti Milletvekili Çulhaoğlu, partiye üye olanlara rozetlerini taktı

‘Partimiz iktidar olacak’

İYİ Parti Milletvekili Çulhaoğlu, partiye üye olanlara rozetlerini taktı

‘Partimiz iktidar olacak’
24 Kasım 2020 - 11:16

Haydar ŞENGÜL
 
ADANA(GÜNAYDIN)-İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet  Çulhaoğlu,  Çukurova İlçe Başkanı  M. İlker Akça ve ilçe yöneticileri ile birlikte üye kaydı yaptılar.
İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu, yeni üyelere parti rozetlerini takarken coşkulu kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada şunları  söyledi  :
“ Bugün burada yaklaşık elli kişiyi partimize üye yaptık. Bizimle birlikte yol alacak bizlerle beraber yürüyecek Salbaşılı hemşehrilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Geçmişte Fransızların Adana ‘ yı işgal ettiği dönemde siz Salbaşılı arkadaşlarımızın dedeleri buraya düşman ayağını sokmayan milliyetçi, muhafazakar , ülkesi  için canını vermekten çekinmeyen insanların torunlarısınız, sizlerle ne kadar gurur duysak azdır.  Partimizin iktidarında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılaplarından ayrılmayacağı, bundan emin olun. Genel Başkanımız Meral Akşener‘in önderliğinde partimiz iktidar olacak. Genel Başkanımız Meral Akşener de Cumhurbaşkanı olacaktır. Milletimizin beklediği güçlendirilmiş parlamenter sistemi tesis edip, tüm vatandaşlarımıza hak ettikleri değer verilecektir.”
‘İYİ PARTİNİN YÜKSELİŞİNİ KİMSE DURDURAMAYACAK’
İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı M. İlker Akça da tüm katılımcılara teşekkür ederek yaptığı konuşmada, “İYİ Parti her gün biraz daha büyümekte. Bugün burada yaklaşık elli vatandaşımızı partimize üye yaptık. Birlik ve beraberlik içinde yaptığımız bu çalışma örnek bir çalışmadır. Partimize olan güven her gün daha da artmaktadır, bu duygularla daha da büyüyeceğiz. İYİ Parti’nin yükselişini kimse durduramaz” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum