Pizza için İtalya'ya gitmenize gerek yok

Genç işadamı Aydın Uçar, Aliya İzzet Begoviç Bulvarı üzerindeki Ala İş Merkezi No: 4 Seyhan adresinde birbirinden kaliteli ürünlerle hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Pizza için İtalya'ya gitmenize gerek yok

Genç işadamı Aydın Uçar, Aliya İzzet Begoviç Bulvarı üzerindeki Ala İş Merkezi No: 4 Seyhan adresinde birbirinden kaliteli ürünlerle hizmet vermeye başladıklarını söyledi.

Pizza için İtalya'ya gitmenize gerek yok
15 Kasım 2019 - 08:52

HAYDAR ŞENGÜL
 
 
Genç girişimci işadamı Aydın Uçar, dünyada ve Türkiye'de en sevilenlerden biri haline gelen Pizza'yı Adanalıların damak tadına uygun hale getirerek sunmaya başladı. Aliya İzzet Begoviç Bulvarı üzerindeki Ala İş Merkezi No: 4 Seyhan adresinde birbirinden kaliteli ürünlerle hizmet vermeye başladıklarını belirten Uçar, farklı lezzetleri tatmaları için Adanalıları beklediklerini söyledi. Hamurunu kendi elleriyle yoğuran ve içine sevgisini katan Uçar, kullandığı malzemelerin tamamen doğal ürünlerden olduğunu anlattı.
 
TAMAMEN DOĞAL ÜRÜNLERDEN YAPILIYOR
 
Hamurundan peynirine, sucuk, mantar, biber, zeytin, beyaz peynir, mısır, kaşar, mozzeralla peyniri, vegan peyniri, yeşil ve kırmızı biber, kendilerine has sarımsaklı sos, özel Home Made sosu ile farklı bir damak tadı sunduklarını dile getiren genç işadamı Uçar, "Özel açılan ince, orta ve kalın pizza hamurunu isteğe göre doğal ürünlerle birlikte pişirime hazırlıyoruz. Gelen müşterilerimize afiyetle yemeleri için sunuluyor. Yanında kızartma ve salata çeşitleri ile muhteşem bir masa hazırlanıyor. Tamamen doğal olan ürünlerle  yuvarlak bir hamurun üzerine yerleştirilmiş çeşit çeşit malzemelerle neredeyse her damak zevkine uyan pizza o kadar çok seviliyor ki, sizlerde Pizza Home Made'den vazgeçemeyeceksiniz." dedi
 
SİZ İSTEYİN AYDIN USTA YAPSIN
 
Genç girişimci işadamı Aydın Uçar, "istediğiniz şekilde hazırlanan pizzanın lezzetine doyamayacaksınız siz isteyin Aydın Usta yapsın. Ailenizle birlikte geçireceğiz bu lezzet durağında günün ya da haftanı tüm yorgunluğunu atacaksınız yemeğin sonunda sizleri bir çay ya da kahve ısmarlamadan yolcu etmiyoruz. Ayrıca öğrencilere özel yapılan menü de ile gençleri düşünüyoruz. Bizler de öğrencilik hayatını yaşadık. Onların hesabına en uygun olanı yaparak hizmet veriyoruz." diye konuştu.
 
PİZZA ÇEŞİTLERİNDE YOK YOK
 
Başlangıçlar nugguet, soğan halkası, çıtır tavuk topları, parmak cips, pane fileto, combo, klasik pizzalar, margarita, tavuk lezzeti, sucuk lezzeti, ton balıklı, karışık pizzalar, Gurme Pizzalar, jambonlu, deniz ürünlü, arabica, Türk lezzeti, Home Made Pizzalar, pizza naturale, pizza delizioso, pizza molta verdura, Vejeteryan Pizzalar, Akdenizlim, 5 peynirli, Vegan Pizzalar, vegan pizza, sebzeli pizza, Taş Fırın Home Made pideler, kaşarlı pide , ıspanaklı, kıymalı , kuşbaşılı, sucuklu, özel kasap sucuklu pide, pastırmalı ve kavurmalı pideler , Çocuk Pizzalar, özel gemi şekilli kalpli, balık ,adam, ve araba şekilli çocuklara özel yapılıyor. Viento tatlılar, mağnolia , tiramisu, orman meyveli red velvet ile ağızlara farklı tatlar sunuyor. İçecek çeşitleri , ayran, soda, meyveli soda, çay, kahve ve su ile hizmetinizde.
 
SİPARİŞ HATTI
 
Pizza Home Made taş fırından çıkan lezzet hemen kapınızda sipariş hattı 0322 999 49 29 Gürselpaşa Mahallesi 75414 sokak Aliya İzzet Begoviç Bulvarı Ala İş Merkezi No: 4 Seyhan.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum