Play-Off aşkına!

Adana Demirspor, Altay takımı karşısında 3 puan kazanarak ilk 6 hedefini sürdürmek istiyor

Play-Off aşkına!

Adana Demirspor, Altay takımı karşısında 3 puan kazanarak ilk 6 hedefini sürdürmek istiyor

Play-Off aşkına!
15 Nisan 2019 - 09:47

Hüseyin SUNGUR
 
 
 
Spor Toto 1. lig’de Play-Off mücadelesi veren Adana Demirspor bugün saha ve seyircisi önünde İzmir’in Altay takımını konuk edecek. 5 Ocak stadı’nda saat 19.00’de başlayacak karşılaşmayı Hüseyin Göçek yönetirken, Vural Gül ve Anıl Usta yardımcılıklarını yapacak.
 
Ligde 47 puanla 6. sırada yeralan Adana Demirspor, 10. sıradaki 39 puanlı Altay karşısında 3 puan mücadelesi verirken, ilk 6 takım arasına girme hedefini de sürdürecek. Adana Demirspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Altay takımının da kendileri gibi play-off mücadelesi verdiğini belirterek, “Biz saha ve seyirci avantajımızı kullanıp sahadan galibiyetle ayrılmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz 3 puan” diye konuştu.
 
Son haftalarda iyi bir çıkış ve galibiyet serisi yakaladıklarını hatırlatan teknik direktör Ümit Özat, “Son olarak Ümraniyespor galibiyeti bizlere büyük moral oldu. Bugün Altay takımını mağlup etmemiz halinde Ümraniye galibiyetinin anlamı daha büyük olacaktır. Taraftarlarımız her zaman olduğunu gibi bu maçta da bizleri desteklesinler” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum