Polyanna Succi'ye dualı doğum günü

Polyanna Succi KARA Bir 18. Yaş Gününü Daha seçkin dostlarıyla Birlikte dualar eşliğinde kutladı.

Polyanna Succi'ye dualı doğum günü

Polyanna Succi KARA Bir 18. Yaş Gününü Daha seçkin dostlarıyla Birlikte dualar eşliğinde kutladı.

Polyanna Succi'ye dualı doğum günü
09 Mart 2020 - 09:18

Hatay-Adana ve Mersin bölgesince mesleğinde ki başarılarının yanı sıra, özellikle yaptığı sosyal etkinlikler ve sosyal sorumluluk projeleriyle de tanınan Gazeteci-Yazar Analiz Uzmanı Psikolog Dr. Polyanna Succi Kara, her yıl olduğu gibi bu yılda 18. Doğum Gününü bir birinden ayrıcalıklı kıymete haiz  seçkin az ama öz  aile dostu  ve arkadaşlarıyla mana ve önem arz eden, iyi dilek ve temennilerden oluşan yaşamının bir parçası olan dilinden düşürmediği dualarıyla  birlikte doğum günü pastasının mumlarını 25 yıllık hayat arkadaşı Yaşar Kara İle birlikte üfledi.
 
KONUKLARINI BİR KEZ DAHA KENDİSİNE HAYRAN BIRAKTI
 
Dr.Polyanna Succi’nin Türkiye İş Bankası Adana Şubesinin 10.Katında ki İşbankası Emekliler Derneğinin Lokalinde ki: Doğum Günü, her yıl oduğu gibi bu yılda damak tadı ve görsellikleriyle de muhteşem menülerle dolu masa sunumuyla; konuklarını doğum gününü yaptığı salonun kapısında “Hoşgeldiniz şeref verdiniz ” temennileriyle karşıladı burada da ağırladı. Yaş pasta eşliğinde, çay sohbetiyle, konuklarını her yıl olduğu gibi bu yılda kendisine bir kez daha hayran bıraktı.
 
DR.POLYANNA SUCCİ’DEN İŞ BANKASI YETKİLİLERİNİ TEMSİLEN YUSUF BULDUKLU’YA  MUHTEŞEM EV SAHİPLİĞİ VE OKUMA YAZMAYA KATKILARI NEDENİYLE TEŞEKKÜR  ETTİ
 
Bilhassa Araştırma ve Özel Röportaj ağırlıklı konularda Bir çok Gazetecilik basın meslek ödül sahibi olan ve yine; aralarında üç ayrı dilde  yayınlanmış 13 Kitabı bulunan Dr.Polyanna Succi Kara, 30 yılı aşan araştırma ve söyleşi ağırlıklı yazım yaşamı: İlk okul da ki öğrencilik yıllarına dayanıyor. Zira;  özellikle o yıllarda yayımlanan Bankaların  çıkartmış olduğu aylık Çocuk dergilerinde; Şiir Kompozisyon söyleşilerle başlayan yazı hayatı gazetecilik adına çocuk yaşlarda “Merhaba” demesine vesile olan  Dr. Polyanna Succi, Doğum Gününde en az kendisi gibi birçok günümüzün yetişkinlerine, çocukluk yıllarında,yayın yoluyla Okuma Yazma Sevgisini aşılayan, tüm İş Bankası İlgililerini temsilen ve  bu anlamlı doğum gününde ev sahipliği yapma ayrıcalığı, masaların donanımından-süslenmesine; çay ve kahvenin yanı sıra çeşitli izzeti ikramlara kadar nezaketleriyle yüzlerinden tebessümleri eksik olmayan işinin ehli donanımlı; konukların teşekkürlerine ilgisine vesile olan bayan personelleri adına da : İşbankası Emekliler Derneği Adana Şube Başkanı Yusuf Bulduklu’ya seçkin konuklarının huzurunda  teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.
 
DAVETLİ ÖZEL  KONUKLAR

Dr.Polyanna Succi’nin bu anlamlı gününde her zaman olduğu gibi yanında 25 yıllık hayat arkadaşı Eşi Gazeteci-Yazar ve Siyaset Bilimci Yaşar Kara yer alırken: Seçkin dostlarından:  Adana Büyükşehir Belediyesi Beldetaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı tanınmış Eğitimcilerden Kamuran Karaca ve Eşi Sağlık Sektöründen emekli Hemşirelerden  Firdevs Karaca, Kadirli Eğitim ve Kültür Vakfı Adana Şube Başkanı  Emine Varmış ve Mali Müşavir Eşi Mustafa Varmış, TÜED Adana Şube Başkanı Seyfi H. İyiyürek ve eşi Hatice İyiyürek, Akbank Müşteri Temsilcilerinden Ersin Karaman ve Eşi Eğitimci Özlem Karaman, Ortodontis Diş Hekimi Erhan Uzel, Kadın Doğum Uzmanı  Op.Dr. Tuğba Şen, Özsüt İdarecisi Ali Bey, Orman Bakanlığından Emekli Memure Emine Sakallıoğlu ve Eşi Eğitimci Özer Sakallıoğlu, İller Bankası Memurlarından Yılmaz Karaoğlu ve Eşi  Vergi Grup Müfettişliğinden Leyla Karaoğlu, Ödüllü İletişimcilerden Ferhat Bilmece, Turizm Otelcilik Sektörünün tanınmış Şeflerinden İdris Altay ve Kebap ustalarından Atilla Vural  ile İşbankası Emekliler Derneği Adana Şube Başkanı Yusuf Bulduklu’da seçkin konuklar arasında davetli olarak bulundular.
ANLAMLI DUA HEM ÜLKEMİZ HEM DOĞUM GÜNÜ İÇİNDİ
Dr.Polyanna Succi KARA, doğum gününde, gönderilen ve getirilen tüm çiçekler ve hediyeler için konuklarına teşekkür ederken, davetli konuklarına da mübarek üç aylara girmemiz nedeniyle dua tespihi hediyeler etti. Gece de en önemli hediye ve anı ise 72 bin üyeli Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Seyfi H.İyiyürek’in eşi Hatice İyiyürek Hanımefendinin Ülkemizin huzuru ve bereketiyle birlikte Polyanna Succi’ye yönelik olarak  Kur’an tilaveti yasin-i Şerif okudu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum