Prof. Dr. Saraç ile Prof. Dr. Mandal akademisyenlerle buluştu

Prof. Dr. Saraç ile Prof. Dr. Mandal akademisyenlerle buluştu

Prof. Dr. Saraç ile Prof. Dr. Mandal akademisyenlerle buluştu
16 Ekim 2021 - 10:05

ADANA(GÜNAYDIN)

Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel'in davetlisi olarak Adana’ya gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Yükseköğretim Kurulu önceki Başkanı Prof. Dr.  M. A. Yekta Saraç ile TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal Çukurova Üniversitesinde akademisyenlerle buluştu.
 
Akademik yıl açılış programının ardından eğitim ve araştırma üniversitesi olma yolunda ilerleyen Çukurova Üniversiteli akademisyenlerle açılışın onur konuğu olan konuşmacılar Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Yüksek Öğretim Kurulu Önceki Başkanı Prof. Dr.  M. A. Yekta Saraç ile TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal ile biraraya geldi.
 
Mithat Özsan Amfisi’nde düzenlenen toplantıda Çukurova Üniversiteli akademisyenler, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Yükseköğretim Kurulu önceki Başkanı Prof. Dr.  M. A. Yekta Saraç ile TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal'a patent, proje ve diğer bilimsel çalışmalarda yaşanılan süreç hakkında bilgi aktardı.
Karşılıklı sohbet şeklinde gerçekleşen buluşmada Prof. Dr. Saraç ve Prof. Dr. Mandal, akademisyenlerden gelen soru ve önerileride dinleyerek, çözümü noktasında takipçi olacaklarını ifade ettiler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum