‘Ruhumun Perdeleri’ okurlarıyla buluştu

Karahan Kitapevi’nde yoğun ilgi gören etkinliğe Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve eğitimciler de katıldı

‘Ruhumun Perdeleri’ okurlarıyla buluştu

Karahan Kitapevi’nde yoğun ilgi gören etkinliğe Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve eğitimciler de katıldı

‘Ruhumun Perdeleri’ okurlarıyla buluştu
16 Aralık 2017 - 08:27

HAYDAR ŞENGÜL

ADANA (GÜNAYDIN) – 21 yıllık eğitimci Gurbet Duymuş, yazdığı Ruhumun Perdeleri adlı ilk kitabını sevenleri ile paylaştı. Eğitimci yazar, Gurbet Duymuş ‘Ruhumun Perdeleri’ adlı eseriyle Adanalı kitapseverlerle imza gününde bir araya geldiler. Karahan Kitabevi’nde gerçekleşen imza günü yoğun ilgi gördü.

 

DUYGULU ANLAR YAŞADI

 

İmza gününde öğrencileri, sevenleri, ailesi, dostları Gurbet Duymuş hocayı yalnız bırakmadı. Yoğun ilgi karşısında oldukça duygulanan Gurbet Duymuş çok mutlu olduğunu belirterek, böylesine bir ilgi ile karşılaşacağını tahmin bile etmediğini söyledi. Gurbet Duymuş, Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürü İzzettin Aydın, Öğretmen Zeynep Erdoğdu (ÖZE) Ortaokulu Müdürü Ahmet Erol, Okul Aile Birliği ve eğitimci arkadaşlarının bu mutlu gününde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Adana İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar da Gurbet Duymuş’un eğitim ve edebiyat çalışmalarında başarılar diledi.

 

OKURLARIYLA BULUŞTU

 

Uluslararası 3. Ankara Sanat Festivali'nde Kültür Sanat Platformu Adana Temsilcisi, hizmet şeref ödüllü, eğitimci yazar Gurbet Duymuş yeni kitabı Ruhumun Perdeleri ile okurlarının karşısına çıktı. Ödüllü yazar Duymuş, tüm konuklarıyla bire bir ilgilenip her bir seveniyle hatıra fotoğrafta çektirmeyi ihmal etmedi. Adana eğitiminin duayen isimlerinden Türkçe öğretmeni Gurbet Duymuş, ‘Ruhumun Perdeleri’ adlı eserini Adanalı kitapseverler ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını böylesine samimi ilgi kendisini çok mutlu ettiğini sözlerine ekledi.