Saat Sahipleri İçin İkinci El Saat Satma İmkanı

İkinci El Saatler İçin Servis Hizmeti Veriliyor

Saat Sahipleri İçin İkinci El Saat Satma İmkanı

İkinci El Saatler İçin Servis Hizmeti Veriliyor

Saat Sahipleri İçin İkinci El Saat Satma İmkanı
03 Mayıs 2021 - 11:09

 

Saat tutkunlarına ikinci el saat satışı gerçekleştiren firma ayrıca saat sahiplerinin orijinal saatlerini satmaları için imkan tanır. Ekspertiz tarafından yapılan incelemede saatin ve parçalarının orijinal olup olmadığı incelenir. Ayrıca hasar durumu kontrol edilir. Saatte herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldığında da fiyat teklifi verilerek anlaşma sağlanmasıyla saat satın alınır. Eğer sizlerde elinizde bulunan ikinci el Rolex, Cartier ve Audemars Piguet gibi ünlü markalara ait saatlerinizi satmak istiyorsanız saatinizin değerinize uygun olarak satabilirsiniz.

 

İkinci El Saatler İçin Servis Hizmeti

https://ikincielsaatler.com ikinci el lüks saatlerin satışı ve satın alma hizmetleriyle sınırlı bir hizmet sunmaz. Ayrıca lüks saatlere sahip olan kişilerin saatlerinin arızalanması durumunda servis ihtiyacını da karşılar. Saatlerin tamiri ve bakımı orijinal saatleri en iyi tanıyan atölyelerle çalışılarak gerçekleştirilir. Yapılan bakım ve tamir işlemi sayesinde saat kaliteli olarak çalışmaya devam eder. Ayrıca firma bakımlar için 1 yıl garanti sunar. Elinizde tamir edilmesi gerektiği için kullanamadığınız orijinal saatleriniz varsa firmanın Kapalıçarşı’daki şubesine getirerek saatinizin tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Ünlü markaların lüks saatlerini bünyesinde barındıran firmanın saatlerindeki tüm parçaların da orijinal olmasına dikkat edilir.

 

İkinci El Saatler İle Tarzınıza Uygun Lüks Saat Modelleri

Tarzınızı yansıtan bir saat, sizin tamamlayıcınız konumundadır. Lüks saatler almadan önce siz de alacağınız saatin markası ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Saatlerin özellikleri, sizlere saatin kullanımı açısından da bilgi verici niteliktedir. Siz de alacağınız saate karar vermeden önce saatler ile ilgili bilgilere göz atabilirsiniz.

Tarzınıza göre seçeceğiniz saatlerde bileklik bölümü, sizi yansıtan detaylara sahip olmalıdır. Ek olarak kullanım amacınıza ve kullanacağınız kombinlere de uyum sağlamalıdır. Kol saatinin tasarımdaki son dokunuşu olan çerçeve, saatin tarzını belirleyen unsurlardan biridir.

Lüks saat kullanımı, bir statü göstergesi olarak dikkat çekmektedir. Dünyaca bilinen lüks saat markaları, severek kullanılan özgün tasarımlara sahiptir. Bu saatleri özel kılan şeyler; saatlerin yapımında en kaliteli malzemelerin kullanılması, değerli taşlara da saatlerde yer verilmesi, tasarımlarının özgün olması gibi şeylerdir.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum