Sarıçam Oto Center'dan Başkan Karalar'a teşekkür

Sarıçam Oto Center'dan Başkan Karalar'a teşekkür

Sarıçam Oto Center'dan Başkan Karalar'a teşekkür
29 Haziran 2020 - 09:40

HAYDAR ŞENGÜL
 
Sarıçam Oto Center Yönetim Kurulu Başkanları Zeynel Üstündağ ile Hüseyin Yüksel, 120 işyerine sahip oto centerın yakın zamanda hizmete gireceği müjdesini verdi. Üstündağ ile Yüksel, ikinci el otomobil piyasasının bundan sonra Sarıçam ekonomisini hareketlendireceğini belirterek, oto centerın açılması için büyük gayret gösteren Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a teşekkür ettiler.
 
 
Üstündağ ile Yüksel, “Oto Center’ın Sarıçam’a kazandırılması konusunda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan çok büyük destek gördük. Ne zaman yanına gitsek, kapısını açtı, sorunlarımızı dinledi ve ilçenin her yönden gelişip kalkınması adına gereken desteği vereceğini söyledi. 120 işyerine sahip Oto Center hizmete girdikten sonra gerek Sarıçam gerekse Yüreğir’de ikinci el otomobil piyasası hareketlenecek. Vatandaşlarımız güvenli bir şekilde araçlarını alıp satabilecekler. Bu yönüyle gerekli tüm hazırlıkları yaptık. Sarıçam’a, Yüreğir’e ve Adana’mıza hayırlı olsun” diye konuştu.
 
 
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da göreve geldikleri günden bugüne kadar vatandaş odaklı hizmetler ürettiklerini belirterek, Sarıçam Oto Center’ın açılması konusunda gereken desteği vermekten mutlu olduğunu söyledi.
Karalar, “İlçemizin ve Adana’mızı gelişip kalkınması adına yapılan her çalışmayı destekleriz. Kim taş üstüne taş koyup hizmet üretiyorsa, vatandaşın yararına sunuyorsa biz her zaman halkımızın yanındayız ve destekçiyiz. Sarıçam Oto Center’ın Adana’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum