Sarıeroğlu: İkinci bayram 23 Haziran

Sarıeroğlu: İkinci bayram 23 Haziran

Sarıeroğlu: İkinci bayram 23 Haziran
03 Haziran 2019 - 11:13

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, "İkinci bayram inşallah 23 Haziran olacak. İstanbul'da iş yarım kaldı biliyorsunuz, bunu tamamlamak için hep birlikte gayret gösteriyoruz" dedi.
Sarıeroğlu, AK Parti Adana İl Başkanlığınca Yüreğir Belediyesinin katkılarıyla Seyhan Nehri üzerindeki tarihi Taşköprü'de düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, gönül sofralarını paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Son 10 gündür İstanbul'da seçim çalışması yaptıklarını hatırlatan Sarıeroğlu, "Biliyorsunuz bayram yaklaşıyor, Allah hayırla bayrama ulaşmayı nasip etsin. İkinci bayram inşallah 23 Haziran olacak. İstanbul'da iş yarım kaldı biliyorsunuz, bunu tamamlamak için hep birlikte gayret gösteriyoruz. Şu an bayram için buraya gelen varsa akrabalar, tanıdıklar oy kullanmaya dönmelerini hep birlikte sağlayacağız inşallah. Yine Adanalı hemşehrilerimize İstanbul'da ulaşarak bu işi sıkı tutmaları konusunda da sizlerden ricam onlarla yakın iletişim içinde olalım. Bizlere iletebilirsiniz, gitmemiz, ulaşmamız gereken neresi varsa İstanbul'da çalışan arkadaşlarımıza bu bilgileri iletiriz" diye konuştu.
Sarıeroğlu, tarım, sanayi, ticaret, turizm şehri olan Adana'yı hak ettiği güzelliklerle buluşturmak için daha fazla gayret edeceklerini ifade etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum