Şehide vefa

Şehide vefa

Şehide vefa
18 Eylül 2019 - 15:34

Vali Mahmut Demirtaş, Iğdır'da, 6 Haziran 2018’de devriye görevindeyken aydınlatma direğinin kablolarının askeri araca takılması sonucu meydana gelen kazada yaralanan ve Adana'da tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olan Piyade Uzman Çavuş Remzi Hatipoğlu'nun 3.gün mevlidine katıldı.

Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Adana Milletvekili Abdullah Doğru, Vali Yardımcısı Zafer Öz, Çukurova Kaymakamı Osman Sarı, Yüreğir Belediye Başkanı  Fatih Mehmet Kocaispir, şehidin ailesi ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehidin babası Mustafa Hatipoğlu, annesi  Hülya Hatipoğlu ile eşi Cennet Hatipoğlu ve yakınlarına başsağlığı ve sabır temennisinde bulunan Vali Mahmut Demirtaş, vatandaşların huzuru, ülkenin bölünmez bütünlüğü yolunda can veren tüm şehitleri daima rahmetle ve minnetle anacaklarını vurguladı.

Şehit Piyade Uzman Çavuş Remzi Hatipoğlu için düzenlenen mevlid programı, birlik ve beraberlik mesajları verilip, tüm şehitlerin ruhlarına dualar edilmesi ve Kur'an-ı Kerim'den sureler okunmasıyla son buldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum