'Seyhan Kızılay takdire şayan çalışmalar yapıyor'

'Seyhan Kızılay takdire şayan çalışmalar yapıyor'

'Seyhan Kızılay takdire şayan çalışmalar yapıyor'
20 Kasım 2019 - 08:56

Türk Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Seyhan Kızılay şubesinin toplumsal dayanışmayı güçlendirme adına takdire şayan çalışmalar yaptığını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Türk Kızılay Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’yı ziyaret etti.
Seyhan Kızılay Şube Başkan Yardımcısı Necdet Sakallı, Mali İşler Sorumlu Başkan Yardımcısı Şahin Özkul ve Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu İsa Ekici ile birlikte yaptığı ziyarette konuşan Kızılay Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca, Seyhan Şubesi olarak yaptıkları faaliyetler ve gerçekleştirecekleri projeler hakkında Türk Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı’ya bilgi verdi.
Karaca, Türk Kızılay Genel Merkezi ve Kızılay Adana Şube Başkanlığı’nın tüm projelerine destek verip, birlikte hareket ederek, Kızılay’a ihtiyaç duyan tüm vatandaşların yanlarında olduklarını söyledi.
Türk Kızılay Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türk Kızılay Seyhan Şube Başkanlığı’nın çalışmalarını takdir ettiklerini vurgulayıp, Kızılay Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum