Şık: Belediye - Sen eğitimdeki başarısını taçlandırmak istiyor

Belediye Hizmet İşçileri Sendikası Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Uğur Şık, Adana'da üç gün süren ve üyeler tarafından büyük ilgi görün eğitim seminerinin amacına ulaştığını söyledi.

Şık: Belediye - Sen eğitimdeki başarısını taçlandırmak istiyor

Belediye Hizmet İşçileri Sendikası Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Uğur Şık, Adana'da üç gün süren ve üyeler tarafından büyük ilgi görün eğitim seminerinin amacına ulaştığını söyledi.

Şık: Belediye - Sen eğitimdeki başarısını taçlandırmak istiyor
20 Eylül 2019 - 08:21

HAYDAR ŞENGÜL
 
Belediye Hizmet İşçileri Sendikası Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Uğur Şık, Adana'da eğitimdeki başarılarını taçlandırmak ve üyelerini her konuda bilgilendirmek istediklerini belirterek, bunun için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.
Uzman Bilgim Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nin desteği ile eğitimci ve idari personele motivasyon amaçlı bilgi aktarıldığını anlatan Uğur Şık, amaçlarının Belediye Sen olarak Adana'da bir iz bırakmak olduğunu vurguladı.
 
'ADANA'DA İZ BIRAKACAĞIZ'
 
Uğur Şık, eğitimde fırsat eşitliği hazırlamanın önce eğitimci ve idari personellerin moral ve motivasyonları ile mümkün olduğunu belirterek, "Bunun için düzenlemiş olduğumuz seminer başarılı bir sezon geçireceğimizin bir işareti olmuştur. Bu seminerde eğitimci arkadaşlarımızın, eğitim sezonu boyunca eğitim alacak gençlerimize öğrencilerimize daha sağlıklı bilgi aktarması amaçlanmıştır. Bu anlamda Adana'da bir iz bırakmak istiyoruz." dedi
Şık, “Adana'da eğitimdeki başarı çıtasını en üst seviyeye çıkartmak için var gücümüzle çalışacağımızı söylemiştik. Eğitimde başarının sırrı moral ve motivasyondan geçiyor. Bu anlamda eğitimci ve  idari personellerimiz için düzenlemiş olduğumuz seminer amacına ulaştı. Uzman eğitimcilerimiz ve idari personellerimizin gayreti ile öğrenci ve velilerimiz ile daha sağlıklı iletişim kurarak başarı çıtasını en üst düzeye çıkartacağız" diye konuştu.
 
KATILIMCILARA PLAKET VERİLDİ
 
Mali Hizmetler ve İştirakler Genel Koordinatörü Haki Buhari, "Belediye –Sen Sendikası olarak bir ilki gerçekleştirerek geleceğimiz ve yarının büyükleri gençlerimize eğitimde fırsat eşitliğini sunduk. Bunu önce eğitimci ve idari personeli moral ve motivasyon açısından hazırlayarak verimli bir hale getirmeyi hedefledik. Bu amaçla Adana Plaza Otel'de tertiplemiş olduğumuz ve üç gün süren eğitim seminerinde eğitimci ve idari personellerimize, motivasyonu artırmak ve iş yaşamını kolaylaştırıp verimliliği yükseltmek için tüm personellerinize birlikte hazırlandık. Uzman Bilgim Psikolojik Danışmanlık Merkezi tarafından Adana Plaza Oteldeki takım çalışmasında iletişim teknikleri ergen ve çocuklar eğitimci iletişimi konulu personelimize iki periyotlu verilen seminerimiz sonrası katılımcı arkadaşlarımıza plaketleri takdim edildi.
 
'UYGULAMA  BECERİLERİNİN
GELİŞTİRİLMESİ ÇOK ÖNEMLİ'

 
Toplantıda konuşan Belediye Hizmet İşçileri Sendikası Genel Başkanı Cüneyt Buhari, "Bizler başarıya odaklanmış bir ekip olarak eğitim sezonu boyunca moral ve motivasyonile Adana'nın başarısına katkı koyarak eğitim çıtasını yükselteceğiz. Bunu başaracak ekip çalışmamız sezon boyunca çocuklarımızın başarılı olması adına her türlü katkıyı ve desteği vereceğiz." diye konuştu.
Buhari, "Eğitim verecek olan eğitimcinin, eğitim içeriğini hazırlama, sunma ve uygulama  becerilerinin geliştirilmesini, eğitim esnasında ekibi elde tutma,  odaklanmalarını sağlama, öğrenmelerini kolaylaştırma adına düzenlemiş olduğumuz bu seminerin hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.
 
AMAÇ FARKINDALIK YARATMAK
 
Toplantıya katılanları her konuda aydınlatan Uzman Bilgim Psikolojik Danışmanlık Merkezi yetkilisi Uğur Yurttaş ise, "Motivasyon seminerinin amacı;  katılımcıların içsel motivasyonlarını arttırabilecek yöntemler hakkında  fikir sahibi olmalarını sağlamaktır. Aynı zamanda motive etmektir. İstedikleri kişileri nasıl motive edebileceği konusunda farkındalık  yaratmaktır." dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum