Şimşek’te hataya af yok

Adana Demirspor’da Bursaspor yenilgisinin faturası Mehmet Akyüz’e kesilerek kulüp bulması için izin verildi.

Şimşek’te hataya af yok

Adana Demirspor’da Bursaspor yenilgisinin faturası Mehmet Akyüz’e kesilerek kulüp bulması için izin verildi.

Şimşek’te hataya af yok
26 Ocak 2021 - 11:35

Hüseyin SUNGUR
 
 
Mehmet Akyüz’ü gönderen Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, sosyal medya hesabı twitterden taraftarlara mesaj göndererek, “Şunu alın bunu alın demeyin çünkü dinlemiyorum artık kusura bakmayın. Ha baktım olmuyor o zaman kimi getirirseniz getirin.”
 
TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor’da Başkan Murat Sancak, tecrübeli forvet Mehmet Akyüz’e kulüp bulması için izin verdiğini açıkladı.
TFF 1. Lig'in 18. haftasında evinde Bursaspor’a 2-1 mağlup olan Adana Demirspor'un başarılı forveti Mehmet Akyüz, Başkan Murat Sancak’tan takımdan ayrılmak için izin istedi. Başkan Sancak da Akyüz’e kulüp bulması için izin verdiğini sosyal medya hesabından, “Ha bu arada gözünüz aydın, Mehmet Akyüz affını istedi. Kulüp bulması için izin verdim bilginize” ifadeleriyle açıkladı.
 
Murat Sancak, sosyal medya hesabı twitterden yaptığı açıklamada taraftarlara da mesaj niteliğinde sözler kullandı. Sancak, “Şunu alın, bunu almayın, bunu gönderin dedikçe bu takımın başarılı olma şansı yok bilesiniz. Buraya alınacak ve gönderilecek her oyuncu ADS’nin menfaati doğrultusunda hareket edilecek. O yüzden herkes fikrini içinde tutsun. Yoksa alınacak futbolcu da bulamayız. Şunu alın bunu alın demeyin çünkü dinlemiyorum artık kusura bakmayın. Ha baktım olmuyor o zaman kimi getirirseniz getirin.”
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum