Sinirli komşu üst katında oturan öğrenciyi silahla vurdu

Sinirli komşu üst katında oturan öğrenciyi silahla vurdu

Sinirli komşu üst katında oturan öğrenciyi silahla vurdu
07 Mart 2019 - 14:16

Olay 2 katlı stüdyo apartta yaşandı.  Yalnız yaşadığı öğrenilen Mustafa G. ile üst kat komşusu üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Enes S. arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışma sırasında Mustafa G. apartın balkonunda,  Enes S. ise apartın ön kısmında bulunuyordu. Çok sinirli olan Mustafa G.,  Enes S.'yi silahla vurarak ağır yaraladı. Olay yerine hemen sağlık ekipleri sevk edildi.

Yaralı öğrenci sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.  Yaralı öğrencinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Mustafa G.'nin ise polis tarafından gözaltına alındı.

(Isparta)

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zafer Yılmaz
    1 yıl önce
    Bu hareketin asıl sebebinin ortaya çıkarılması gerekir.Yetersiz durumdaki "Kat mülkiyeti kanunumuz" komşuların yaptığı pek çok terbiyesizliğin üzerini örtmekte ve pek çok komşu,gürültü yapmak,aşağıdakinin üzerine halı silkelemek,çöp atmak gibi çirkin davranışlarda bulunmakta ve çoğu yerde bu t r işleri yapan üst komşular,alttakileri tehdit etmektedirler.Yani apartmanlarda gücü yeten yetene olmuştur.Acaba sebep bunlardan birisi midir?