Sokak ortasında parkomat terörü

Adana'da parkomat görevlisi kadına saldırdı.

Sokak ortasında parkomat terörü

Adana'da parkomat görevlisi kadına saldırdı.

Sokak ortasında parkomat terörü
01 Mayıs 2018 - 15:17

Olay Adana’da Devlet Bahçeli Bulvarı’nda yaşandı. Otomobilini yol kenarına park ettiği öğrenilen Ebru Demirci, alışveriş yapmak için cadde üzerindeki mağazaya girdi. İşini bitirip aracının yanına dönen Demirci, park yerinden çıkış yapılması için park görevlisini beklemeye başladı.

ÜZERİNE SALDIRDI

Park görevlisinin yanına giden Ebru Demirci ; "Kaç dakikadır sizi bekliyorum, acil işim var. Bu sıcakta beklemek zorunda mıyım? " dedi. İddiaya göre ismi Ekrem B. olan parkomat ile Ebru Demirci arasında tartışma yaşandı. Parkomat Ekrem B., Ebru Demirci'ye saldırdı.

ÇEVREDEKİ VATANDAŞ KURTARDI

Ebru Demirci aldığı darbeler ile yere düştü. Ekrem B. bununla da kalmayıp kadının boğazını sıkıp, boynundaki takılarını kopardı. Bu sırada olayı gören çevredeki vatandaş duruma müdehale etmeye çalıştı. Çevredekiler genç kadını parkomat görevlisinin elinden kurtardı. Baygınlık geçiren Demirci, çağırılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Parkomat görevlisi ise olay yerinden kaçtı.

Ebru Demirci;"Boğazımı o kadar çok sıktı ki altın kolyem parçalanmış. Üzerimi yırttı, sokak ortasında çırılçıplak kaldım. Şikayetçiyim" dedi.  Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.