Sözütek: Her günümüz bayram tadında geçsin

Sözütek: Her günümüz bayram tadında geçsin

Sözütek: Her günümüz bayram tadında geçsin
15 Ağustos 2019 - 16:21

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesi, barış ve huzur ortamının tesis edilmesi için eşsiz bir fırsat olduğunu söyledi. Açıklamasında birlik ve beraberlik mesajı da veren Başkan Sözütek, her günün bayram tadında geçmesini temenni etti.
Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (Adana ESOB) geleneksel hale gelen bayramlaşma töreni Birlik Eğitim ve Hizmet Binası'nda gerçekleştirildi. Adana ESOB ve Minibüsçüler Odası Başkanı Nihat Sözütek'in ev sahipliğini yaptığı bayramlaşma törenine, yönetim, denetim, disiplin kurulu üyeleri, Adana ESOB'a bağlı oda başkanları ile üyelerinin yanı sıra esnaf, sanatkarlar ve birlik personeli katıldı. Birlik Başkanı Nihat Sözütek, oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma töreninde yaptığı açıklamada, meydana gelen ölümlü trafik kazaları nedeniyle Kurban Bayramı'nın buruk geçtiğini dile getirerek, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, acılı aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar diledi.
Konuşmasında birlik ve beraberlik çağrısı da yapan Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, "Sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının zirveye ulaştığı bir Kurban Bayramı’na daha birlikte idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz" dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum