Spor camiası yasta

Adana Demirspor’un sevilen eski futbolcularından Cengizhan Köksal, amansız hastalığa yenik düştü.

Spor camiası yasta

Adana Demirspor’un sevilen eski futbolcularından Cengizhan Köksal, amansız hastalığa yenik düştü.

Spor camiası yasta
23 Şubat 2021 - 12:20

 
Hüseyin Sungur

 
Adana Demirspor’da futbol oynayıp teknik adam olarak hizmet veren Cengizhan Köksal, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek vefat etti. 28 Kasım 1964 yılında doğan Cengizhan Köksal, Tedavi gördüğü Adana Şehir Hastanesi’nde önceki akşam 57 yaşında hayata gözlerini yumdu.
 
Futbol hayatına Adana Demirspor’da başlayan Cengizhan Köksal, Sakaryaspor, Mersin İdmanyurdu, Petrolofisi, Siirt Köy Hizmetlerispor, Şanlıurfaspor takımlarında forma giydi. Cengizhan Köksal, 1 Temmuz 1995 yılında futbolculuk kariyerine noktayı koyarak futbola teknik direktör olarak hizmet vermeye başladı. Cengizhan Köksal son olarak Adana Demirspor altyapısında antrenörlük yapıyordu.
 
Bir kız çocuğu babası olan Cengizhan Köksal, Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi. Pandemi kurallarına uyulan Cengizhan Köksal’ın cenazesine futbolcu arkadaşları ve spor camiasından isimler katıldı. Herkes tarafından sevilen bir isim olan ve ani ölümü ile üzüntü yaratan Cengizhan Köksal için, Adana Demirspor Kulübü, milletvekilleri, belediye başkanları, siyasetçiler, teknik direktörler, sporcular, gazeteciler, taraftarlar sosyal medya hesabında paylaşım yaparak üzüntülerine dile getirdiler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum