‘Tanıtım işi profesyonellik ister’

Nalan Organizasyonun işletmecisi Canbulat, “14 yıllık tecrübemiz ve profesyonel bir ekip ile alandayız” dedi

‘Tanıtım işi profesyonellik ister’

Nalan Organizasyonun işletmecisi Canbulat, “14 yıllık tecrübemiz ve profesyonel bir ekip ile alandayız” dedi

 ‘Tanıtım işi profesyonellik ister’
25 Kasım 2020 - 17:01

Haydar ŞENGÜL
 
Nalan Organizasyon; 2007 yılından itibaren doğrudan pazarlama sektöründe seçkin firmalara tanıtım ve satış destek merkezli hizmet vermektedir. Nalan Organizasyon işletmecisi genç girişimci Nalan Canbulat, bu sektörde 14. Yılına girdiğini ve profesyonel ekip ile bu işi yürüttüğünü belirterek, “Öncelikle ürünün tanımı ve sonra tüketiciye anlatımı ve tanıtımını yaparak  pazarlamasını gerçekleştirmekteyiz” dedi.
Deneyimli, uzman iş ortakları ile başta Akdeniz olmak üzere, Türkiye’nin tüm bölgelerinde faaliyet gösteren firma; ürün kampanyaları, gıda tadımları, mağaza içi-dışı eğlence etkinlikleri, hedef kitle odaklı iç-dış özel alan çalışmaları, ürün dağıtım ve tanzim teşhir hizmetlerini başarı ile yürütmektedir.
Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareken eden Nalan Organizasyon; “Kalite, kimse bakmadığında da doğru olanı yapmaktır” felsefesi ile çalışmaktadır.
Nalan Organizasyonun İşletmecisi Nalan Canbulat, ürün çeşitlerini genişleten yada yeni üretilen ürünlerin satış ve tanıtıma sunulan ürünlerin daha dikkat çekici hale gelmesini sağladıklarını belirterek, “Ürün tanıtım elemanlarımız ile aynı zamanda pazarlama ve tanıtım stratejisi uygulamaktayız. Bu nedenle ürün hakkında detaylı bilgi sunup ürünün amacını, sağladığı faydaları, bilgileri direk tüketiciye sunuyoruz.Bizler Nalan Organizasyon olarak yapacağınız doğru tanıtım kampanyası sayesinde kolayca hem ürün tanıtımı yapabilir hem de potansiyel müşterilerine ulaşıyor her iki taraf için köprü vazifesini sağlamaktayız. Tanıtım ve pazarlama bizim işimizdir” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum