Televizyonda tanıştığı kocasını internette tanıştığı kişi için terk etti

Televizyonda tanışıp evlenen çift...

Televizyonda tanıştığı kocasını internette tanıştığı kişi için terk etti

Televizyonda tanışıp evlenen çift...

Televizyonda tanıştığı kocasını internette tanıştığı kişi için terk etti
06 Aralık 2018 - 12:10

28 yaşındaki Ali K. 2013 yılında bir televizyon programında N.K. isimli kadın ile tanıştı. Çift aynı yıl içinde evlendi, biri kız biri erkek iki çocukları oldu. İddiaya göre genç kadın bir hafta önce yaşları 3 ve 4.5 iki çocuğunu da alarak internette tanıştığı başka bir adamla kaçtı.  Olayı eşinin ailesinden öğrenen Ali K. şimdi iki çocuğunu geri alabilmek için mücadele ediyor.

Başlarda eşiyle aralarının çok iyi olduğunu savunan Ali K.;"Aileler tanıştıktan bir süre sonra evlendik. Evlendikten sonra iyiydik bir süre sonra kızım dünyaya geldi. Daha sonra oğlum dünyaya geldi. Oğlum doğduktan sonra daha da iyi olmaya başladık. Köye taşındım köyde biraz huzur vermediler. Şehre tekrar taşınmak zorunda kaldım. İşlerim bozuldu. Son bir aydır huzursuzluk başladı, benden uzaklaşmaya başladı. Dövüşmem, tartışmam yok ağız dalaşı dışında bir şeyim olmadı. İki, üç defa evi bıraktım gittim kavga çıkmasın diye. Eşimin ailesi yüzünden cezaevine girdim, çıktım. Daha iyi oluruz diye işime dört elle sarıldım, yemedim, içmedim koşturmaya başladım" diye konuştu.

"Sevgilimin yanına gidiyorum"

Eşinin kadın sığınma evine gidiyorum diye evden çıktığını söyleyen Ali K. "30 Kasım'da beni arayıp 'psikolojim bozuk, ben kadın sığınma evine gidiyorum' diyerek evden çıktı. Ben ne yapacaksın diye sorduğumda 'Bir hafta çocuklarımla beraber kadın sığınma evinde kalıp geri evime döneceğim' dedi. Daha sonra da arayıp 'Antalya'ya sevgilimin yanına gidiyorum' diyerek telefonu yüzüme kapattı. Ailesinden aldığım bilgiye göre biriyle birlikteliği varmış, çocuklarımdan 5-6 gündür haber alamıyorum. Çocuklarımın can güvenliği yok. Çocuklarımın fotoğraflarını gönderdi kızımın sol gözünün altının simsiyah olduğunu fark ettim. Adliyeye ve karakola da gösterdim. Benim tek isteğim çocuklarım yanımda olsun. Ben başka bir şey istemiyorum" dedi.
N.K. ise polise verdiği ifadesinde şiddet gördüğü için evi terk ettiğini belirtti.