Temel Karamollaoğlu Adana’da

Temel Karamollaoğlu Adana’da

Temel Karamollaoğlu Adana’da
15 Mart 2019 - 08:40

Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Adana’ya geleceğini açıkladı. Bugün saat: 19.30’da Menderes Kapalı Spor Salonu’nda Adanalılara hitap edecek olan Karamollaoğlu ayrıca adayları tanıtacak. Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa Gözütok Adana’da çok güzel çalışmalara imza attıklarını dile getirerek 31 Mart’a kadar girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacaklarını belirtti.. Gözütok, “Bütün Belediye Başkan adaylarımızla birlikte vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit ediyoruz ve çözüme kavuşturmak için projelerimizi
anlatıyoruz. Adana ve ilçelerinde yaptığımız çalışmalara halkımız büyük bir teveccüh göstermekte ve bu defa Saadet Partisi demektedir. Göreceksiniz Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Adanamız da da halkımız 1 Nisan’da Saadet Partili Belediye Başkanlarını yönetime getirerek hizmete doyacak” dedi.
Gözütok, Genel Başkanları Temel Karamollaoğlu’nun Menderes Spor Salonuna bütün Adanalıları davet ettiklerini dile getirerek, “Sayın Karamollaoğlu Hem Türkiye’de gelişen olayları hem de Adanamızla ilgili açıklamalar yapacaktır. Bütün hemşerilerimizi bekliyoruz” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum