TEPE vizyona giriyor!

TEPE vizyona giriyor!

 TEPE vizyona giriyor!
04 Nisan 2022 - 10:09

ADANA(GÜNAYDIN)

Çekimlerine 15 Nisan 2021’de başlanan ve ilk etapta 6 bölüm çekilen TEPE dizisi vizyona giriyor. Filmde önemli bir rol üstlenen Botaşspor eski GenelMenejeri ve Basketbol İl Temsilcisi Abdullah Kutlu ve dizi oyuncuları, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni (ÇGC) ziyaret etti.

Abdullah Kutlu ile yapımcı ve filmin hikaye yazarı Eray Barış Kanay, başrol oyuncuları; NeslişahAkray, Murat Tatlı, Ramazan Dalçekfilmle ilgili bilgi verdiler.

Dizininhikaye yazarı Kanay, “Klişeleşmiş erkek hegomanyasından kurtarılan kadın kahramanların ön planda olduğu bir proje olarak tasarlanan TEPE dizisinde; hayatın en acımasız aktığı sokaklarda, silahların ve nefretin kucağında birbirlerinden başka tutunacak bir şeyleri olmayan dört arkadaşın adaletsizlikle mücadelesini ele aldık.

Bu dizide ayrıca Adana Demirspor kareografisi kullandık. Bu kareografinin ses getireceğine inanıyoruz. Başkan Murat Sancak’a buradan projeye desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir; Adana’nın bir çok önemli film ve diziye plato olduğunu, bereketli toprakların bu anlamda sanatı da beslediğini dile getirerek; dizinin beğenileceğini ifade etti.
Dizi 5 Nisan’da saat 19.00’da youtube kanalında izleyiciyle buluşuyor.
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum