‘Tüm zorluklar aşıldı’

İyi Parti yerel yönetimler Başkanı Ergun Adana ‘da

‘Tüm zorluklar aşıldı’

İyi Parti yerel yönetimler Başkanı Ergun Adana ‘da

‘Tüm zorluklar aşıldı’
17 Eylül 2019 - 16:29

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, İl Binasında İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Prof.Dr. Metin ERGUN’u ağırladı.
Karşılamada başta İYİ Parti Adana Milletvekili M. Metanet Çulhaoğlu olmak üzere, tüm İYİ Parti Adana İl ve İlçe Teşkilatlarının yanı sıra birçok vatandaşın da katıldığı toplantıda söz alan İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, şunları söyledi:
“Çalışmalarımızı ilk günün heyecanı ile aralıksız sürdürmekteyiz. Ülkemizde yaşanan sıkıntıları hepimiz biliyor ve tüm bu olumsuzlukları gidermek için iktidara talip olduğumuzu belirtmek isterim. Her konuşmamda İYİ Parti iktidar, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener de Cumhurbaşkanı olacak diyorum. İnşallah bu arzumuzu, siz değerli yol arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştireceğiz.”
Ergun da yaptığı konuşmada,  partililerin cesareti ile tüm zorlukları aştıklarını söyledi. Ergun, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Sizler bu korku duvarını yıka yıka geliyorsunuz. Sayın Genel Başkanımızı korkutamayınca, sizleri korkutamayınca halkımız meselenin ciddiyetini anladı. İYİ Parti siyasetin denkleminde büyük bir yer kaplıyor. Sizlerin sayesinde, seçmene gerçekleri gösteren, anlatan sizlerin yoğun çabası ve gayreti oldu. İnanın en zor yeri aştık. Neydi o en zor yer? Sayın Genel Başkanımızı korkutma çabalarıydı. Genel Başkanımızın cesareti ve azmi, bu çabaları boşa çıkardı. Sizin cesaretinizle Genel Başkanımızın cesareti birleşince tüm zorluklar aşıldı. Partimizi kurdurmak istemediler. Seçime dahil etmek istemediler. Sayın Genel Başkanımız ve sizlerin cesareti tüm Anadolu’ya, tüm Türkiye’ye yayılmaya başladı. Bizim nihai hedefimiz bütün kurum ve kuralları ile yerleşen bir demokrasi ve üreten bir Türkiye.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum