Tümer: Masada memurun sesi olacağız

Tümer: Masada memurun sesi olacağız

Tümer: Masada memurun sesi olacağız
16 Temmuz 2019 - 16:51

Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mustafa Tümer, toplu sözleşme görüşmelerinde her zaman olduğu gibi yine memurun sesi olacaklarını ve memurun hakkını sonuna kadar savunacaklarını söyledi.
2020–2021 yıllarını kapsayacak toplu sözleşme görüşmelerine sayılı günler kala Türkiye Kamu Sen Adana İl Temsilciliğinde konuşan Tümer, "Konfederasyonumuza bağlı tüm sendikalarımızla birlikte taleplerimize ilişkin son değerlendirmeleri büyük bir titizlikle yürüttük. Türkiye Kamu-Sen, en ufak bir konuyu dahi atlamadan çalışmalarını sürdürüyor" dedi
Kamu çalışanlarının bütün sorunlarını en ince detayına kadar bildiklerini ifade eden Tümer, masada tüm sorunların çözümü adına gayret sarf edeceklerini belirterek, milyonlarda kamu çalışanının sabırla beklediği bu toplu sözleşmede problemlerin karambole getirilerek görmezden gelinmesine müsaade etmeyeceklerini vurguladı.
Tümer, "Ekonomik sorunlar başta olmak üzere çalışma barışını zedeleyen bütün başlıkları masaya taşıyacağız. Son aylarda yaptığımız ve on binlerce katılımın olduğu anket çalışmamızdan çıkan ve memurlarımızın beklentilerinin sıralandığı meseleler de yine gündemimizin en üst sırasında yer bulacaktır. Masada Türkiye Kamu-Sen’i istemeyenlere inat, 413 bin üyemiz ve kanunun bize verdiği hak ile masada hak mücadelemizi yılmadan sürdüreceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum