Üçdağ Ailesi'nden Yeni'ye tam destek

Cumhur İttifakı’nın Seyhan Adayı Fikret Yeni, Adana’nın saygın ailelerinden Seval Üçdağ ve Necmi Gökmen’in ev sahipliği yaptığı toplantıda Namık Kemal Mahallesi esnafları ve vatandaşlarla buluştu

Üçdağ Ailesi'nden Yeni'ye tam destek

Cumhur İttifakı’nın Seyhan Adayı Fikret Yeni, Adana’nın saygın ailelerinden Seval Üçdağ ve Necmi Gökmen’in ev sahipliği yaptığı toplantıda Namık Kemal Mahallesi esnafları ve vatandaşlarla buluştu

Üçdağ Ailesi'nden Yeni'ye tam destek
16 Mart 2019 - 08:40

HAYDAR ŞENGÜL

ADANA (GÜNAYDIN) –

Türkiye’nin en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Adana’nın merkez Seyhan İlçesi’ndeki Cumhur İttifakının adayı avukat Fikret Yeni, Namık Kemal Mahallesi’nde büyük bir coşkuyla karşılandı. Adana’nın saygın ailelerinden Seval Üçdağ ve Necmi Gökmen’in ev sahipliği yaptığı toplantıda esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Fikret Yeni, halkın Cumhur İttifakına gösterdiği teveccühün takdire şayan olduğunu vurguladı. Seyhan’ın her yönden gelişip kalkınması için önemli projeler hazırladıklarını vurgulayan Fikret Yeni, kendilerine örnek bir ev sahipliği yapan Üçdağ Ailesi ile Namık Kemal Mahallesi sakinlerine teşekkür etti.
Cumhur İttifakının Seyhan adayı olarak gösterilen AK Parti eski İl Başkanı Fikret Yeni, gittikleri her mahallede büyük sevgi gösterileri ile karşılaştığını ifade ederek, halkla birlikte bir yönetim anlayışı sergileyeceğini vurguladı.
 
ÜÇDAĞ: SEYHAN’I YENİ KAZANACAK
 
Adana’nın saygın ailelerinden Seval Üçdağ ise, Cumhur İttifakının Seyhan adayı avukat Fikret Yeni’yi sonuna kadar desteklediklerini belirterek, Fikret Yeni’ye ilgi gösteren Namık Kemal Mahallesi’ndeki esnaflara ve vatandaşlara teşekkür etti. Fikret Yeni’ye ev sahipliği yapan Necmi Gökmen de Fikret Yeni’nin Seyhan’ı kazanacağını belirterek, Cumhur İttifakı’nın seçimi kazanması için gece gündüz demeden çalıştıklarını dile getirdi.
 
YENİ: PROJELERİMLE GELİYORUM
 
Seyhan’a projeleri ile geldiğini vurgulayan Fikret Yeni, Seyhan için hazırladığı Tema Park, Kampüs Seyhan, Mikro Sanayi Sitesi, Kongre Merkezi, Katlı Otopark, Konser Alanı ve Amfi Tiyatro, Aile Yaşam Merkezi, Çocuk Şehri, Mahalle Atölyeleri, Sosyal Konutlar, Amatör Futbol Kulüpleri Kampusu, Spor Parkları, Kültür Evleri ve Mahalle Atölyeleri, Refakatçi Oteli, Geri Dönüşüm Ayrıştırma Merkezi gibi projeleri bulunduğunu ifade etti.
Beş yıldan fazla yaptığı İl Başkanlığı nedeniyle Seyhan'ı karış karış gezdiğini ve tüm sorunlarına vakıf olduğunu dile getiren Fikret Yeni, “Ben Seyhan’ı bilirim, Seyhanlılar da beni iyi tanır.” dedi
 
SEYHAN’IN KAYBETMEYE TAHAMMÜLÜ YOL
 
Seyhan’da yol, kaldırım hatta kentsel dönüşüm yapmanın belediyenin asli görevleri olduğunu kaydeden Fikret Yeni, “Seyhan’ın artık kaybetmeye tahammülü yok. Seyhan bir beş yıl daha kaybetmemeli. Çünkü Seyhan, Adana'nın vitrinidir. Eğer Seyhan'ı değiştirirseniz Adana'yı değiştirirsiniz. Bu yönüyle Seyhan’ın kazanılması büyük önem taşıyor. Hepimize büyük sorumluluk düşüyor. Bu seçimin kazanılması yönünde gecesini gündüzüne katıp bize destek verenler Seyhan’ın yarınları için çok önemli bir hizmete de imza atmış olacaklar” şeklinde konuştu.
 
SEYHAN ADANA’NIN KALBİ
 
Seyhan’ın 800 bin nüfusuyla Adana’nın kalbi olduğunu vurgulayan Fikret Yeni, ticaretin, turizmin, sanayinin kalbinin attığı bu ilçeyi hak ettiği konuma getirmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini anlattı.
Fikret Yeni, “Seyhan, Türkiye'nin altıncı büyük ilçesi hem de vatandaşların yoğunluğuyla önemli bir ilçemiz. Biz de bu önemle birlikte 'Sevdamız Seyhan' diyerek uzun dönemdir çalışmalarımızı yapıyorduk. Cumhur İttifakı olarak bir yola çıktık. Bu yolda gerek Namık Kemal Mahallesi gerekse diğer mahallelerimizde büyük ilgi görüyoruz. El ele vererek Seyhan’ı kazanacağız ve bu güzel ilçemizi hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum