Uluçınarlılar Derneği Kocaispir'i bağrına bastı

Uluçınarlılar Derneği Kocaispir'i bağrına bastı

Uluçınarlılar Derneği Kocaispir'i bağrına bastı
14 Mart 2019 - 08:47

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) – 
Uluçınarlılar Derneği Başkanı Veli Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri, Yüreğir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir’i ağırladı.
Belediyeciliğin gönül işi olduğunu söyleyen İspir, etnik kimliğe bakılmaksızın Yüreğir’in her bölgesine hizmeti eşit götüreceğini söyledi. Yüreğir'in en köklü derneklerinden biri Uluçınarlılar Derneği’nin yönetim kurulu toplantısına katılan Kocaispir, "Gönül belediyeciliğinin örneklerini Yüreğir’de de göreceksiniz" dedi.
Toplantıya telekonferans yöntemiyle bağlanan Milletvekili Ahmet Zenbilci ve Ramazan Akyürek adaylarının sıcak karşılaması yüzünden teşekkür etti.
Dernek başkanı Veli Dönmez ise, Uluçınarlılar olarak hiçbir partinin arka bahçesi olmadıklarını belirterek, “Kim bize bir adım atarsa ona gönlümüzü açarız" dedi. Dönmez, “Biz Yüreğir’in en köklü Türkmen- Alevi aşiretiyiz. Vefa bizde cadde ismi değildir" diye konuştu. Ziyaretten çok memnun olduğunu dile getiren Dernek Başkanı Veli Dönmez Milletvekili Ahmet Zenbilci, Yüreğir Belediye Başkan adayı Kocaispir'e ve Ramazan Akyürek'e teşekkür etti.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum