Urfa sıra gecesi ile çifte bayram

Urfa sıra gecesi ile çifte bayram

Urfa sıra gecesi ile çifte bayram
10 Ağustos 2019 - 08:57

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) –
Adana’nın turizm merkezlerinden Karataş İlçesi Ormanyolu’nda bu yıl hizmete açılan “Özkan Abi’nin Yeri”, 13 Ağustos Salı günü saat 20.00’de konuklarını müzik ziyafetiyle ağırlayacak.
 Tiyatro ve diğer sahne sanatçısı; Adana’nın ilk Radyo DJ’si olan Özkan Cabbar tarafından düzenlenen organizasyonda Mustafa Devecioğlu ve ekibi ‘Urfa Sıra Gecesi’nde sevenleriyle buluşuyor. Adana’daki bütün vatandaşları programa davet eden Cabbar, Karataş’ta bu ve benzeri sanatsal etkinliklerin sayısının artması gerektiğini söyledi.
Denize sıfır (0) noktada yer alan; bol rüzgârlı mekânın hizmet kalitesi, samimi ve hesaplı özelliğiyle davetlilerin “Sıra Gecesinde” keyifli dakikalar geçireceğini dile getiren Özkan Cabbar, “Ülkemde mutlu insanlar yaşasın diye, her zorluğa katlanırım. Barışçıl olan herkesi koşulsuz seviyorum. Kurban Bayramı’nın 3’üncü gününde gerçekleştirdiğimiz ‘Sıra Gecesinde’ misafirlerimiz Türk halk müziğinin en güzel parçalarını dinleyecek; bunlara eşlik edecek; omuz omuza halaylar çekecek. Katılımcılar gecede keyifli dakikalar geçirecek. Halkımızı burada misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız.” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum