‘Yarınlara Geç Kalmadan’ seyircisiyle buluşuyor

‘Yarınlara Geç Kalmadan’ seyircisiyle buluşuyor

‘Yarınlara Geç Kalmadan’ seyircisiyle buluşuyor
12 Ekim 2018 - 08:49

MUSTAFA ÖZKE

 

ADANA (GÜNAYDIN) – Yeni sezona ‘Kadın Sığınağı’ ile başlayan Adana Devlet Tiyatrosu hız kesmeden, sezonunun ikinci oyunu ile sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde oynanan ve tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan Kadın Sığınağı’nın ardından oynanacak ‘Yarınlara Geç Kalmadan’ adlı oyun merakla bekleniyor.

23 Ekim de izleyici karşısına çıkacak ‘Yarınlara Geç Kalmadan’ adlı oyunu Feyzullah Arslan ve Nermin Ertükmen yazdı.

Adana Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Gökhan Doğan’ın yönettiği aile içi şiddeti, madde bağımlılığını konu alan “Yarınlara Geç Kalmadan” isimli oyunun yönetmen yardımcılığını Burçin Börü üstlendi.

Oyunun asistanlığını Hakan Akyüz, kostüm ve dekor tasarımını Özge Akarsu, ışık tasarımını Özer Kuşkaya ve müzik düzenini Engin Bayrak yapıyor.       

23 Ekim Salı günü Sabancı Kültür Merkezi Sahnesi’nde seyircisiyle buluşacak oyunda; Didem Alesoy, Dilber Çilem Güngör, Dilek Dokumacı, Eda Altunkara, Gülistan Kılıç, Gülsüm Uçkan, Hakan Akyüz, M. Burak Erol, Nazlı Köymen, Osman Çiçek, Ozan Sargın, Ömer Bertan, Özgür Küçüköner, Recep Kekil, Tuğba Sükmen, Ercan Uslu, Gürcan Alğan ve Vahit Yöney rol alıyor.

‘Yarınlara Geç Kalmadan’ bir çocuğun hayatının nasıl bir anda değiştiğini ve bu değişimde kimlerin nerede hata yaptıklarını gözler önüne seriyor. İyi seyirler dileği ile

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum