Yaşam alanlarınızda Kocamanlar’la fark yaratın

Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon, günümüz modellerini ve yeni tasarımları müşterilerine sunmaya devam ediyor

Yaşam alanlarınızda Kocamanlar’la fark yaratın

Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon, günümüz modellerini ve yeni tasarımları müşterilerine sunmaya devam ediyor

Yaşam alanlarınızda Kocamanlar’la fark yaratın
24 Ekim 2020 - 10:40

Haydar ŞENGÜL
 
Kocamanlar Tekstil  ve Dekorasyon, üç kuşaktır kaliteli ve seçkin markaları sunmaya devam ediyor. Yaşam alanlarında fark yaratmaya devam eden Kocamanlar Perde, İç Mimarlık  ve Tasarım,  her geçen gün artan hizmet standartları ile sektöründe lider konumunda.
Eşsiz ve büyülü bir ev  dünyasında sizleri  yaşatmak İçin Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon sizleri bekliyor. Adana’nın en köklü en kaliteli firması olan Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon Kazım Kocaman idaresinde yaptığı eşsiz çalışmaları ile  Adana’nın aranan firması olma özelliğini taşıyor. Kazım Kocaman, “Bu özelliğimiz ile birlikte yaşam alanlarınızı yaşanabilir kılmak için profesyonel ekibimiz ile sizin istediğiniz tasarım ve modellerle yaşamınızı renklendireceğiz” dedi.
 “Üç kuşaktır almış olduğumuz iş ahlakı , terbiye ve disiplinle sizlere hizmet sunmaktayız. Bizimle mekanlarınızda fark yaratmaya devam edeceğiz” diyen Kazım Kocaman, dekorasyon  uygulamasından tadilat konularında profesyonel ekip ile hizmet verdiklerini söyledi. Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon olarak hedeflerinin, güvenilir, güçlü, saygın, kendi alanında uzman olarak kabul edilen lider bir firma olmak olduğunu belirten Kocaman, “Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli” diyerek şunları söyledi:
“Zamanla azimle çalışarak bugün Adana’nın öncü markası haline gelmemizde en büyük katkıyı veren babam Mahmut Kocaman’dır. Almış olduğum iş ahlakı ve terbiye ile bugün Adana’nın en iyi firmalarından biri olma özelliğini taşımaktayız.”
Kazım Kocaman, günümüz modellerini ve yeni tasarımları takip ederek müşterilerine birbirinden güzel tasarımlar sunmaya devam ettiklerini söyledi. Ev dekorasyonunun, kişiye özel yaşam kalitesini artıran dekorasyon modellerinden biri olduğunu belirten Kocaman, daha modern ve daha kullanışlı yaşam alanları üretebilmek adına kendilerini sürekli yeniliklere ve dekorasyon dünyasındaki gelişmelere karşı geliştirdiklerini ifade etti. Kocaman, “Alanında her biri uzman olan  ekip arkadaşlarımızla sizlerin büyülü dünyasını yaşatmak için hizmetinizdeyiz” dedi.
‘Tasarım ve Yenilikler Bizim İşimiz’
Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon, her geçen gün teknoloji alanındaki yenilikleri takip ederek sizler için ev dekorasyonu endüstrisi, yaşam alanlarınızın büyüklüğüne ve kullanım amacına paralel olarak sınırsız dekorasyon önerileri geliştirebilmenin ve geliştirdiği ev dekorasyonu fikirlerini hayata geçirebilmenize olanak sağlıyor. Evlerimizin iç dekorasyonunun yaşam enerjimiz açısından oldukça önemli olduğuna dikkat çeken Kazım Kocaman, “İyi bir dekorasyona sahip olan evimiz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayarak, hayattan alınan keyifi ve huzuru daha üst düzeylere çıkarabildiği bilimsel bir gerçektir. Bilindiği üzere güzellik görecelidir ve insanın hayal dünyasına göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Ev dekorasyonu sektöründe binlerce müşterisine çözüm üreten Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon olarak sizlerin görsel dünyasında ortak payda da buluşabileceğiniz en doğru adrestir. Sizleri de tarzınıza en uygun ev dekorasyonu fikirlerimizi değerlendirmeye davet ediyoruz” dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum