Sorumsuzluk Etmeyin
Kudret Baktarhan

Kudret Baktarhan

Sorumsuzluk Etmeyin

02 Nisan 2020 - 08:14

Dışarıda işi olmadığı halde keyfi gezenlere sözüm. Kendi canınızı düşünmüyorsanız evdeki sevdiklerinizi düşünün bence elbetde zor bir süreçten geciyoruz kolay değil ama sabırlı olmak gerekiyor.
Yetkililerin ve bilim insanlarının söylediklerini dikkate almak zorundayız aksi takdirde acı sonuçlarla karşı karşıya kalabiliriz sağlık çalışanlarının işini dahada zorlastirmayalim bizler için gece gündüz çalışıp ailelerini bile göremezken bizler de evde kalarak bu fedekarlığı gösterebiliriz.
Gün birlik olma günü gün dayanışma günü bu sıkıntıları aşıp güzel günlere hep birlikte ulaşacağız. Şimdi fedekarlık ve paylaşma zamanı olan olmayana verecek kimi ekmeğini kimi aşını paylaşacak bizler bunu basaracagız biraz sabır kimse kimseye zarar verme hakkına sahip değildir evde canım sıkıldı, bunaldı onun için çıktım deme lüksüne sahip değilsiniz,değiliz ...
Lütfen yapmayın.!Evde kalın !! Ne kadar evde kalırsak bunu o kadar erken atlatırız yok ben dışarı çıkacam dersekte bu sürecin uzamasına sebep olacağımızı bilmelisiniz.
Biraz sorumlu davranarak sürecin bitmesine katkı sağlamaya çalışmalıyız.
Evde Kal Adana Sağlıkla Kal

YORUMLAR

  • 0 Yorum