Yılmaz: Hizmet çıtamızı daha da yukarılara taşıdık

Adana Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, "Birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece 2020 yılında çok daha başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Yılmaz: Hizmet çıtamızı daha da yukarılara taşıdık

Adana Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, "Birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece 2020 yılında çok daha başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

 Yılmaz: Hizmet çıtamızı daha da yukarılara taşıdık
15 Ocak 2020 - 08:58

MUSTAFA ÖZKE
 
ADANA (GÜNAYDIN) – Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, çok verimli ve başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, özellikle orman emvali üretimi ve orman yangınlarıyla mücadele konularında hedef çıtasını çok daha yukarılara taşıyarak kurumsal kimliğe katkı sağladıklarını söyledi.
Adana Orman Bölge Müdürlüğü, 2019 yılında gerçekleştirilen çeşitli ormancılık faaliyetlerine dair genel değerlendirme toplantısını Karaisalı’da yaptı. Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları, Şube, İşletme ve Fidanlık Müdürleri ile Etüd Proje Başmühendisliği, Hukuk Servisi görevlileri katıldı.
 
PERFORMANSINI ARTIRAN
ÇALIŞMA ARKADAŞLARINI KUTLADI
 
Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, 2019 yılı faaliyetleri hakkında kısa değerlendirmelerde bulundu. Yılmaz, “2019 yılı Bölge Müdürlüğümüz çalışmaları açısından çok verimli ve başarılı bir yıl oldu, özellikle orman emvali üretimi ve orman yangınlarıyla mücadele konularında hedef çıtamızı çok daha yukarılara taşıyarak kurumsal kimliğimize katkı sağladık, bu performansı ortaya koyan tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyor, gösterdikleri azami gayret ve özveri için teşekkür ediyorum” dedi.
 
“HER MAKAM BİR İMTİHAN YERİ"
 
Konuşmasının devamında, bir takım talimat ve uyarılarda da bulunan Bölge Müdürü Yılmaz, "Ülkemiz ve Milletimizin hizmetinde önemli görevler ifa ediyoruz, kamuoyunda yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek söz ve söylemlerden uzak durarak tüm personelimiz kendi işine odaklanmalı, bürokrat hesaba çekilmeden önce kendini hesaba çekmeli, her makam bir imtihan yeridir, bize emanet edilen kamu kaynaklarını Tarım ve Orman Bakanlığımız ile Orman Genel Müdürlüğümüzün tasarruf prensipleri ve talimatları çerçevesinde etkin, verimli ve yerinde kullanalım, OBM ailesi olarak birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece 2020 yılında da çok daha başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
 
"HER TÜRLÜ DESTEK VERİLECEK"
 
Daha sonra Şube Müdürleri, kendi iş programları hakkında birer sunum yaparak uygulama sonuçlarını değerlendirdiler. Sunumlar arasında zaman zaman işletme müdürleri de söz alarak program uygulamaları esnasında karşılaştıkları sorunları dile getirdiler. Yürütülen tüm faaliyetlerin zamanında ve tekniğine uygun yapılmasını talimatlayan Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, bölge müdürlüğü tarafından her türlü desteğin tereddütsüz verileceğini belirtti.
Değerlendirme toplantısı, 2019 yılındaki başarılı çalışmalarıyla öne çıkan Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü Nezir Şahbazoğulları ve Karaisalı Orman İşletme Müdürü Ali Kişi’ye teşekkür belgesinin verilmesiyle sona erdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum