Zirve Concept villaları kalitenin öncüsü olacak

Otomotivdeki başarısını inşaat sektöründe de devam ettiren işadamı Murat Öztep, Sarıçam’da başlattığı 38 villa inşaatının sevincini dostlarıyla paylaştı.

Zirve Concept villaları kalitenin öncüsü olacak

Otomotivdeki başarısını inşaat sektöründe de devam ettiren işadamı Murat Öztep, Sarıçam’da başlattığı 38 villa inşaatının sevincini dostlarıyla paylaştı.

 Zirve Concept villaları kalitenin öncüsü olacak
13 Şubat 2018 - 08:51

HAYDAR ŞENGÜL

ADANA(GÜNAYDIN)- 2008 yılında otomotiv sektörüyle başlayan iş hayatını bugün inşaat sektörüyle taçlandıran işadamı Murat Öztep, Sarıçam ilçesinde başlattığı 38 villa inşaatının sevincini dostlarıyla paylaştı.

Temel çalışmaları başlayan süper lüks villanın inşaatında dualar eşliğinde kurban kestiren Öztep’i, sanayici ve işadamı dostları da yalnız bırakmadı. Murat Öztep’in dostları 38 villa inşaatı için hayırlı olsun temennilerini ilettiler. Yenilen yemeğin ardından hep birlikte dua ettiler.

SEKTÖRÜN EN İYİSİ OLACAĞIZ

Faaliyete başlayan Zirve İnşaat’ta her alanda uzmanlaşmak ve kalıcı değerler oluşturarak hizmet vermek için yola çıktıklarını söyleyen Murat Öztep, “Bu amaç doğrultusunda yönetim ilkelerimizi belirlemenin ve hedefimize emin adımlarla yürümenin mutluluğunu yaşamak istiyoruz. Başladığımız ilk günden itibaren gelişen dünyamızda yenilikleri takip ederek büyümeye ve bulunduğumuz inşaat sektöründe öncü olmaya gayret göstereceğiz. Zirve İnşaat olarak yenilikçi ve kusursuz projelere imza atmak istiyoruz. Sektörde en iyi olma yolunda tüm çabamızı ortaya koyacağız. Bu konuda elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bize güvenen dostlarımızı mahcup etmeyeceğiz” dedi.

FARKIMIZ FARK EDİLECEK

Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı hedefleyen firmanın, otomobil sektöründeki başarılı geçmişiyle adını duyurduğunu anlatan Öztep, “Amacımız otomotiv dünyasında uzun yıllar sağladığımız saygınlığı ve güvenilirliği inşaat sektöründe de devam ettirmektir. Bunu başaracağımıza inanıyorum. Zirve İnşaat, ilkeli ve dürüst çalışması ile güven ve kalitenin simgesi olacak. İnşaat sektöründeki farkımızı herkese göstereceğiz. Zirve İnşaat, müşterilerinin güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda sevdikleriyle birlikte yaşayabilecekleri yapılar inşa ederken, kalite bir yaşam alanı sunmak istiyor. Kadrosunda konusunda uzman ve güler yüzlü ekibiyle bu yolda emin adımlarla ilerleyecek. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Adanalılar için güzel hizmetler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

İLKELİ VE DÜRÜST EKİP

Zirve İnşaat’ın başarısının altında, hedeflerinin doğru olduğuna inanan, takım çalışmasının önemini kavramış, şirketin değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli ve dürüst bir ekip anlayışı yatmaktadır. Sizin ve ailenizin de yaşam standartlarının yükseleceği nokta. Sosyal Yaşam Zirve İnşaat sizler için sosyal yaşam kalitenizi artırmayı amaçladı. Zirve Concept Villaları konusunda görüşmek ve bilgi almak için 0 532 286 12 47 numarayı aramanız yeterli. Hayallerinize kavuşmanın yolu buradan geçecek. Adanalıları zirveye taşımaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu

ADANA’NIN YILDIZI OLACAK

Günümüzde insanların yaşam alanlarına büyük önem verdiklerini dile getiren Öztep, “Bugün inşaat çalışmalarına başladığımız 38 villayı bu düşüncelerle hayata geçiriyoruz. Yapacağımız villalar, baştan aşağı her şey düşünülerek yapılıyor. Çevre düzeninden iç dizaynına kadar her bir özelliğe dikkat ettik. Uzman arkadaşlarımız villaları muhteşem bir yaşam alanı olarak planladılar. Bittiğinde göreceksiniz. Villalar Adana’nın adeta parlayan birer yıldızı olacak. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadesini kullandı.

YAŞAM KALİTESİNİ YÜKSELTECEĞİZ

İnşaat ve otomotiv sektöründe sadece inşa etmek ya da otomobil satmak anlayışından çok ötede insanların bireysel özgürlüklerine de saygı duyduklarını vurgulayan işadamı Öztep, “Zirve İnşaat olarak insanların yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmek bizim işimizdir, diyorum. Bugüne kadar otomotiv sektöründe önemli bir yer edindik. Çok değerli müşterilerimiz oldu. Aynı çalışmayı inşaat sektöründe de gerçekleştireceğiz. İnsana, çevreye ve doğaya saygı yapacağımız villaların özünü teşkil ediyor.” dedi

OTOMOTİV SEKTÖRÜNE DEVAM

Otomotiv sektöründeki çalışmalarına da ara vermeden devam ettiklerini dile getiren Öztep, “İkinci el araç alacakların doğru ve güvenilir yerlerden alış veriş yapmaları kendileri açısından çok daha iyi olacaktır” dedi.

Öztep, “Adana Oto Center vatandaşların güvenle alış veriş yapabilecekleri bir yerdir. En azından bildikleri, muhatap bulabilecekleri yerdir. Kimsenin üzülmesini dolandırılmasını istemiyoruz. Gün geçmiyor ki, sahtecilik ve sahtekârlık olayı yaşanmayan gün yok gibi” diye konuştu.

Otomobil dolandırıcılarının yeni yönteminin plaka sahteciliği olduğuna da dikkat çeken Öztep, “Yeni aracın plakası eski bir araca takılarak tüm bilgiler değiştiriliyor” diyerek vatandaşların üzülmemesi içim uyarılarda bulundu.