Adana Barosu’nda 7 avukat daha ruhsat aldı

Adana Barosu’nda 7 avukat daha ruhsat aldı

Adana Barosu’nda 7 avukat daha ruhsat aldı
26 Eylül 2020 - 09:38

Adana Barosu’nda staj dönemlerini başarıyla tamamlayan 7 yeni avukat daha ruhsatlarına alarak mesleğe başlamanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadı.
Adliye Binasındaki Mahmut Esat Bozkurt Avukatlar Salonu’nda gerçekleştirilen tören koronavirüs tedbirleri kapsamında maske ve sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak yapıldı.  Törene, Baro Başkanı  Av. Veli Küçük, Genel Sekreter Av. Semih Gökayaz, Sayman Av. İlknur Önal, yönetim kurulu Üyeleri Av. Nevzat Elçi, Av. Timur Ortatepe, Av. Sinem Tanrısınatapan Keskin, Av. Vecihi Mert Kuşdemir, avukatlar, ve ruhsat alacak genç avukatların birinci derece yakınları katıldı.
 
 
Ruhsat töreninde konuşan Baro Başkanı Küçük, zorlu süreci başarıyla atlatan ve mesleğe adım atan tüm meslektaşlarını tebrik etti. Genç meslektaşlarına emeği geçen ailelerini, büro avukatlarını da kutlayarak, başarılı, keyifli bir meslek yaşamı diledi.
 
Avukatlık yeminini eden, sonrasında ise ruhsatlarını Baro Başkanı Küçük’ün elinden alan genç avukatlar Büşra Melissa Oğur, Elif Doğan, Ceyda Demir, Ayşenur Ateş, Nimet Türe, Ayşenur Demirci ve Mustafa Kuşdemir de Baroya ve büro avukatlarına bu süreçteki katkılarından ötürü teşekkür etti.
 
Genç avukatlara cübbelerini; Av. Mustafa Volkan Çınar, Av. Tolga Çökdü, Av. Veysel Demir, Av. Ahmet Alev, Av. Osman Olcay, Av. Aslı Sena İncesoy, Av. Şehmus Açıkgöz, Av. Veli Küçük, Av. İlknur Önal ve Av. Vecihi Mert Kuşdemir tarafından giydirdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum