Adana’nın tekstil ve dekorasyonda öncü markası: Kocamanlar

Babası Mahmut Kocaman ile azimle çalışarak, sektörün öncüleri arasında yer alan firmalarını markalaştıran Kazım Kocaman, günümüz modellerini ve yeni tasarımları takip ederek müşterilerine birbirinden güzel tasarımlar sunuyor

Adana’nın tekstil ve dekorasyonda öncü markası: Kocamanlar

Babası Mahmut Kocaman ile azimle çalışarak, sektörün öncüleri arasında yer alan firmalarını markalaştıran Kazım Kocaman, günümüz modellerini ve yeni tasarımları takip ederek müşterilerine birbirinden güzel tasarımlar sunuyor

Adana’nın tekstil ve dekorasyonda öncü markası: Kocamanlar
02 Temmuz 2020 - 18:32

Haydar ŞENGÜL
 
ADANA(GÜNAYDIN)-Eşsiz ve büyülü bir ev  dünyasında sizleri  yaşatmak İçin Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon sizleri bekliyor. Adana’nın en köklü en kaliteli firması olan Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon Kazım Kocaman idaresinde yaptığı eşsiz çalışmaları ile  Adana’nın en aranan firması olma özelliğini taşıyor.
Bir Başarı Öyküsü
Kocamanler Tekstil ve Dekorasyon’un başarı öyküsü küçük bir tuhafiye mağazasında başladı. Zamanla Adana’nın öncü markası haline gelen Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon mağazalarının başarı öyküsü, Mahmut Kocaman ve üçüncü kuşaktan Kazım Kocaman’ın omuzlarında yükseliyor. Babadan aldığı bayrağı en iyi şekilde temsil eden Kazım Kocaman günümüz modellerini ve yeni tasarımları takip ederek müşterilerine birbirinden güzel tasarımlar sunmaya devam ediyor. Kazım Kocaman, ev dekorasyonunun, kişiye özel yaşam kalitesini artıran dekorasyon modellerinden biri olduğunu söyledi.  Daha modern ve daha kullanışlı yaşam alanları üretebilmek adına kendilerini sürekli yeniliklere ve dekorasyon dünyasındaki gelişmelere karşı geliştirdiklerini ifade eden Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon sahibi Kazım Kocaman, “Alanında her biri uzman olan  ekip arkadaşlarımızla sizlerin büyülü dünyasını yaşatmak için hizmetinizdeyiz” dedi.
‘Tasarım ve Yenilikler Bizim İşimiz’
Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon, her geçen gün teknoloji alanındaki yenilikleri takip ederek sizler için ev dekorasyonu endüstrisi, yaşam alanlarınızın büyüklüğüne ve kullanım amacına paralel olarak sınırsız dekorasyon önerileri geliştirebilmenin ve geliştirdiği ev dekorasyonu fikirlerini hayata geçirebilmenize olanak sağlıyor. Evlerimizin iç dekorasyonunun yaşam enerjimiz açısından oldukça önemli olduğuna dikkat çeken Kazım Kocaman, “İyi bir dekorasyona sahip olan evimiz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayarak, hayattan alınan keyifi ve huzuru daha üst düzeylere çıkarabildiği bilimsel bir gerçektir. Bilindiği üzere güzellik görecelidir ve insanın hayal dünyasına göre de değişkenlik gösterebilmektedir.Ev dekorasyonu sektöründe binlerce müşterisine çözüm üreten Kocamanlar Tekstil ve Dekorasyon olarak sizlerin görsel dünyasında ortak payda da buluşabileceğiniz en doğru adrestir. Sizleri de tarzınıza en uygun ev dekorasyonu fikirlerimizi değerlendirmeye davet ediyoruz” dedi.
‘Hedefimiz En İyi Olmak’
Babası Mahmut Kocaman  ile azimle çalışarak, sektörün öncüleri arasında yer alan firmalarını markalaştıran Kazım Kocaman, ülke ülke gezerek, oradaki yenilikleri Türkiye’ye taşıyor. Her yurt dışı gezisinin kendisi için ciddi bir deneyim olduğunu belirten Kocaman, “Dedemin küçük bir dükkanda perdecilik yaptığı bu işi geliştirerek bugünlere getiren babama minnet borçluyuz. Beni işin başına getirdi, güvendi. Bu güven bana aynı zamanda ciddi sorumluluklar yükledi” diye konuştu.
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum