Adana Saraylım Künefe açıldı

İşadamı Murat Öztep, özel hasat edilen 'Antep Fıstığı' ve organik yöntemlerle üretilen yağ, doğal şekerle hazırlanan şerbetli künefenin muazzam lezzetini Adanalılarla buluşturdu

Adana Saraylım Künefe açıldı

İşadamı Murat Öztep, özel hasat edilen 'Antep Fıstığı' ve organik yöntemlerle üretilen yağ, doğal şekerle hazırlanan şerbetli künefenin muazzam lezzetini Adanalılarla buluşturdu

Adana Saraylım Künefe açıldı
13 Şubat 2020 - 08:29

HAYDAR ŞENGÜL
 
İşletmeciliğini Adana’nın başarılı iş adamlarından Murat Öztep’in yaptığı Adana Saraylım Künefe, Turgut Özal Bulvarında muhteşem bir açılışla hizmete başladı. Adana'nın damak tadına hitap edecek olan Saraylım Künefe dualarla hizmete açıldı.
Güzel yalı Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Anıl Apartmanı altı İller Bankası Turgut Özal girişi 200 metre ilerisinde Çukurova'da hizmete giren mekanın açılışında bulunan konuklarda lezzetten tam not alan Saraylım Künefe iddialı olacağını gösterdi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in yaptığı açılışa yoğun bir katılım sağlandı. Murat Öztep, Adanalıların bundan sonra hayatlarının tatlanacağını belirtti.
 
KÜNEFE KÜNEFECİDE YENİR
 
Mekanın açılış kurdelesini kesen Başkan Çetin, “Allah bol kazanç getirsin. Bundan sonra tatlı deyince aklımıza gelen yerlerden biri olacaksınız. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi. Farklı konsept ve tatlılarla Adana’ya hizmet sağlayacaklarını belirten Öztep, gerçek künefenin künefecide yeneceğini belirterek tüm Adanalıları davet etti. Başarılı işadamı Öztep, "İşyerimizdeki başarılı kadromuz ve kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz. Zaten gelen müşterilerimiz gelir gelmez bu lezzetin ve hizmetin farkına varıyor." dedi.
 
İNSANLARIN DAMAK TADI GELİŞECEK
 
Tatlılara özel hasat edilen “Antep Fıstığı”, organik yöntemlerle üretilen yağ, doğal şekerle hazırlanan şerbetle buluşan künefenin muazzam lezzetini Adanalılarla buluşturan Murat Öztep, “Yatırımımız gelecek, amacımız insan odaklı hizmet. Yaptığımız lezzetlerle de insanların damak tadını geliştirmek, istiyoruz” diye konuştu.
 
KALİTE VE HİJYEN ÖN PLANDA
 
Vazgeçilemeyecek lezzetlerin Saraylım Künefede olduğunu vurgulayan Öztep, “Farklı konsepti ve lezzeti ile hizmet verecek olan Saraylım Künefe her şeyden önce kalite , hijyen ve müşteri memnuniyeti ön planda olacak. Yeni mekanımızda güler yüzlü personelimiz ile Adanalılara hizmet vermekten mutluluk duyacağız" şeklinde konuştu.
 
ÇUKUROVA GELİŞİYOR
 
Açılışı gerçekleştiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de, ilçenin her geçen gün geliştiğini ve yeni açılan işyerleri ile farklı bir vizyon kazandığını söyledi. Çetin, "Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Adana Saraylım Künefe'nin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Çukurova böyle güzel mekanlar kazandıkça biz daha çok mutlu oluyoruz. İlçemizin her yönden gelişmesi adına katkı sağlayan esnaf ve sanatkarlarımıza teşekkür ediyoruz." ifadesini kullandı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum