Adana'ya veda ettiler

Orman Bölge Müdür Yardımcısı Erdal Dingil Muğla’ya, Personel Şube Müdürü Mustafa Öcal Mersin’e ve Peyzaj Mühendisi A.Celil Kısacık Elazığ’a tayin oldu

Adana'ya veda ettiler

Orman Bölge Müdür Yardımcısı Erdal Dingil Muğla’ya, Personel Şube Müdürü Mustafa Öcal Mersin’e ve Peyzaj Mühendisi A.Celil Kısacık Elazığ’a tayin oldu

Adana'ya veda ettiler
24 Ocak 2020 - 08:48

MUSTAFA ÖZKE
 
ADANA (GÜNAYDIN) –
Adana Orman Bölge Müdürlüğü'nde çeşitli kentlere tayin olan 3 personel için veda yemeği düzenlendi. Yapılan yer değişikliğine göre, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Erdal Dingil Muğla’ya, Personel Şube Müdürü Mustafa Öcal Mersin’e ve Peyzaj Mühendisi A.Celil Kısacık Elazığ’a tayin oldu.
Bölge Müdür Yardımcısı Erdal Dingil’in Muğla’ya, Personel Şube Müdürü Mustafa Öcal’ın Mersin’e ve Peyzaj Mühendisi A.Celil Kısacık’ın Elazığ’a tayin olması münasebetiyle düzenlenen etkinliğe, Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Orman Mühendisleri odası Doğu Akdeniz Şubesi Başkan ve Üyeleri, Öz Orman-İş Sendikası Adana Şubesi Başkan ve Üyeleri ile çok sayıda memur ve işçi personel katıldı.
 
'HER AYRILIKTA HÜZÜN VARDIR'
 
Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz her ayrılıkta hüzün vardır diyerek başladığı konuşmasında,“Bölge Müdürlüğümüzden tayin olan çalışma arkadaşlarımın görev süreleri boyunca gösterdikleri üstün gayret ve özveri için kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, Adana’da çok güzel ve başarılı işlere imza attılar, yeni görev yerlerinde de aynı başarıyı devam ettireceklerine inancım tamdır, ama şimdi memuriyetin gereği olarak aramızdan ayrılıyorlar, kendilerine yeni yerlerinde aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler diliyorum, yolları açık olsun” dedi. Veda yemeğinin ardından Bölge Müdürü Yılmaz tarafından tayin olan Erdal Dingil, Mustafa Öcal ve A.Celil Kısacık’a çeşitli hediyeler takdim edildi. Yapılan konuşmaların ardından veda etkinliği dilek ve temennilerle sona erdi. 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum