Ağca: İYİ Parti Adana’da tarih yazacak

İYİ Parti Kurucular Kurulu ve GİK Üyesi Adana milletvekili adayı Nihal Ağca...

Ağca: İYİ Parti Adana’da tarih yazacak

İYİ Parti Kurucular Kurulu ve GİK Üyesi Adana milletvekili adayı Nihal Ağca...

Ağca: İYİ Parti Adana’da tarih yazacak
07 Haziran 2018 - 14:42

İYİ Parti Kurucular Kurulu ve GİK Üyesi Adana milletvekili adayı Nihal Ağca seçim bölgesini karış karış geziyor. En ücra köylere giderek çiftçi ile dertlesen Ağca İYİ PARTİ iktidarında çiftçinin de yüzünün güleceğinin teminatını verdi. “Köylü bu ülkenin efendisidir” diyen Milletvekili adayı Ağca yeni kurulan bir parti olmalarına rağmen vatandaşın İYİ PARTİ’ye ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'e büyük bir teveccüh gösterdiğini belirtti.

İYİ PARTİ Adana Milletvekili Nihal Ağca, "Değişimin şart olduğunu, mevcut iktidarın uzun yıllardır tek başına görevde olmasına rağmen içte ve dışta çok büyük hatalar yaptığını, halkı kamplaştırdığını, ülkenin 90 yıllık birikimini harcayıp borç batağına sürüklediğini ve Türkiye’yi iflasın eşiğine getirdi” dedi

İftardan sonra Kozan Tepecikören köyü sakinleri ile bir araya gelerek ‘Anlat hemşerim dertleşelim’ diyen Ağca köyün gençlerine İYİ Parti'nin gençler için kaleme aldığı parti sözleşmesini dağıtarak, “Sizlerin geleceği için burada birlikteyiz” ifadesini kullandı. GİK Üyesi ve Adana Milletvekili adayi Nihal Ağca "Sizlerin bizlere gösterdiği sevgi dünyalara değer. İktidarımızda yapacağımız güzel çalışmalarla milletimizin iyiliğe olan özlemini gidereceğiz. Cumhurbaşkanı Adayımız Genel Başkanımız Meral Akşener açıklamalarında İktidarımızın ilk altı ayında kamuda şeffaflık ve siyasi ahlak yasası çıkartılacak sözü çok anlamlıdır.

Ahlaklı olmak dürüst olmak her kesimin ideali olmalıdır. Gerek kentlerde gerekse kırsalda vatandaşımızın huzur ve güvenini korumaya özen göstereceğiz. Bunun sözünü veriyoruz” diye konuştu.

Toplantıya Kozan İlçe Başkanı Kenan Avan, İl yönetim kurulu üyesi Veli Şahin,  Tepecikören köyü temsilcisi İsmail Aktaş  Köy muhtarı sayın Nizam Bulut katılımda bulundu.