Akyol’dan sevenlerine müjde

15 yıldır Mersin’de sahne alan Şanlıurfalı meşhur sanatçı Akyol, Urfa’nın ve yöresel ürünlerinin tanıtımını her fırsatta yapıyor.

Akyol’dan sevenlerine müjde

15 yıldır Mersin’de sahne alan Şanlıurfalı meşhur sanatçı Akyol, Urfa’nın ve yöresel ürünlerinin tanıtımını her fırsatta yapıyor.

Akyol’dan sevenlerine müjde
22 Haziran 2020 - 09:40

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) – Sıra gecelerinin aranan saygın isimlerinden Ramazan Akyol, ‘Ben Bitti Demeden Bitmez’ isimli şarkısına çiğ köfteli klip çekti. Sevincini hayranlarıyla paylaşan Akyol, klibin kısa zamanda sanatseverlerle buluşacağını söyledi.
15 yıldır Mersin’de sahne alan Şanlıurfalı meşhur sanatçı Akyol, Urfa’nın ve yöresel ürünlerinin tanıtımını her fırsatta yapıyor. Ramazan Akyol, muhteşem performansını çektiği klip ile taçlandırdı. Tertipledikleri eşsiz müzik ziyafeti ile konuklarına unutamayacakları bir gece yaşatan Ramazan Akyol ve saz ekibi muhteşem performansı ile dikkat çekti. Ramazan Akyol gecenin ilerleyen saatlerine kadar konuklarına Şanlıurfa yöresine ait olan özel isottan çiğköfte yaptı ve ikram etti.
Ramazan Akyol ve saz ekibi gösterdikleri performansla konukları büyülerlerken ayrıca görsel şov gösterisiyle kendine hayran bırakıyor. Ramazan Akyol, "Her gecelerinin birbirinden farklı olduğunu ortamı ve havasına göre değerlendiriyoruz. Hem kulağa hem de göze hitap eden şovlarımızla gelen konuklarımıza haftanın yorgunluğunu atabileceği unutulmaz bir gece yaşatmak istiyoruz.” diyor.
 
ASLI KÖKÇE MANKENLİK YAPTI
 
Başta Avrupa olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde Şanlıurfa’nın tanıtımını yapan Şanlıurfalı sanatçı Ramazan Akyol, Ben bitti demeden bitmez isimli şarkısına yeni Klip çekti. Klipinde uzun yıllar birçok yarışma programlarında, yer alan mis Türkiye 2. güzeli manken aynı zaman da sanatçı olan Aslı Kökçe, Ramazan Akyol ile 'Ben bitti demeden bitmez' isimli şarkının klibinde mankenlik yaptı. Sanatçı Akyol, Aslı Kökçe ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Daha birçok yeni projelerimiz olacak onlar da çalışmaktan büyük keyif alacaklar.” diye konuşuyor.
Akyol, İzmir Alaçatı ve Mersin Narlıkuyu'da çektiği klipi en kısa zaman da çıkaracağını belirterek sevenlerine duyurdu. Klipte en çok beğeniyi Aslı Kökçe'nin çiğköfte yoğururken oynadığı sahne aldı.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum