AMATEM'den kaçtı eroin kullanırken yakaladı

Uyuşturucu bağımlısı genç...

AMATEM'den kaçtı eroin kullanırken yakaladı

Uyuşturucu bağımlısı genç...

AMATEM'den kaçtı eroin kullanırken yakaladı
10 Nisan 2018 - 10:10

Olay, Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Döşeme Mahallesi'nde yaşandı. Uyuşturucu satıcılarına yönelik Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Asayiş Ekipler Amirliğinde görevli güven tim ekipleri tarafından operasyon başlatıldı.

Polis ekipleri uyuşturucu kullanımının önüne geçebilmek için metruk binalarda araştırma yaptı. Döşeme Mahallesi'ndeki bir metruk bina polis tarafından didik didik arandı. Yapılan aramalarda uyuşturucu kullanan 3 kişi suçüstü yakalandı. 

21 yaşında olduğu öğrenilen Yunus A. isimli bir kişi uyuşturucu kullanırken yakalandı. Gencin ailesinin kendisi için kayıp başvurusu yaptığı, Yunus A'nın tedavi gördüğü AMATEM'den dün kaçtığı belirlendi.

Genç adamın uyuşturucu krizine girdiği görüldü. Yunus A, "Ben arkadaş kurbanı oldum uyuşturucu kullandığım için pişmanım. Buraya da hastaneden çıkıp geldim. Eve gidecektim ama arkadaşlar buraya çağırdı. Ben artık kullanmayacağım. Eroin çok kötü bir şey" dedi. 

Suçüstü yakalanan diğer 2 şahıs o sırada polisten kaçmak istedi ancak kısa sürede yakalandı. Polis, şüphelilere 'uyuşturucu kullanmaktan' işlem yaptı. Yunus A. daha sonra ailesine teslim edildi, iğer iki şahıs serbest bırakıldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum