Başkanlardan tam destek

ASKF Başkanı Ahmet Bozan ve yönetim kurulu üyeleri belediye başkanları Akay ve Çetin’i ziyaret etti

Başkanlardan tam destek

ASKF Başkanı Ahmet Bozan ve yönetim kurulu üyeleri belediye başkanları Akay ve Çetin’i ziyaret etti

Başkanlardan tam destek
22 Ağustos 2019 - 08:54

Hüseyin Sungur

 

Adana Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon (ASKF) Başkanı Dr. Ahmet Bozan ve yönetim kurulu üyeleri Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ile Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı ziyaret etti.

Seyhan Belediye Başkanlığı tarafından her yıl kulüplere düzenli olarak yapılan malzeme ve nakdi yardım talepleri konusunda Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ı ziyaret ettiklerini belirten Adana ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan, "Seyhan Belediye Başkanımız Akif Kemal Akay’ın amatör spora destek vereceklerini belirtmesi ve amatör spor gönüllüsü olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Kendilerinden destek kapsamında kulüplerimize yardım taleplerimizi ilettik" dedi.

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay da amatör kulüplere destek olmaya devam edeceklerini belirterek, "Amatör sporun içinden gelen birisi olarak amatör spora destek olmaya devam edeceğiz. Seyhan Belediyesi olarak kulüplerimize en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağız. Bu vesile ile bizleri ziyaret eden Adana ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan ve yönetimine teşekkür ederiz." diye konuştu.

ASKF Başkan Ahmet bozan ve yönetim kurulu üyeleri, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i de ziyaret ederek destek taleplerini yeniledi.

ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan, "Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin görevde olduğu süre boyunca amatörlere her zaman destek olmuştur. Bu yıl da bu desteğin artarak devam edeceğini umuyoruz." dedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ise, "Amatörlere yardım etmek her belediyenin asli görevlerinden birisidir. Bu konuda bizlerde her zaman yaptığımız gibi üzerimize düşen kısımda en iyisini yapmaya çalışacağız. Ziyaretlerinden dolayı Adana ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan ve yönetimine teşekkür ederiz." diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum