Candan teyze dualarla anıldı

Rahmetli Aziz Pamuk’un eşi, İdris, Mehmet, ve Soner Pamuk’un annesi Candan Pamuk için Mevlid-i Şerif okutuldu

Candan teyze dualarla anıldı

Rahmetli Aziz Pamuk’un eşi, İdris, Mehmet, ve Soner Pamuk’un annesi Candan Pamuk için Mevlid-i Şerif okutuldu

Candan teyze dualarla anıldı
15 Haziran 2019 - 08:48

HAYDAR ŞENGÜL
ADANA(GÜNAYDIN)- Adana’nın sevilen ailelerinden Rahmetli Aziz Pamuk’un eşi, İdris, Mehmet, ve Soner Pamuk’un annesi  Candan Pamuk  için Mevlid-i Şerif okutuldu. Bir süre önce Hak’ın rahmetine kavuşan Candan Pamuk dualarla anıldı. Merhumenin oğulları İdris Pamuk, Mehmet Pamuk, Soner Pamuk  ve tüm Pamuk  ailesi mevlide katılanlarla yakından ilgilendi ve örnek bir ev sahipliği gerçekleştirdi.
ÇEVRESİ TARAFINDAN ÇOK SEVİLEN BİRİYDİ
Çok kısa bir süre önce hayatını kaybeden Candan Pamuk ebediyete uğurlanmıştı.  Yaşantısı ve çevresindekilere her konuda destek olan ve yardımlarını esirgemeyen Candan Pamuk insanlara örnek olmuş, hak yolunda bütün ömrünü adamıştı. Pamuk,  yaşadığı Mahfesığmaz Mahallesi Aziz Pamuk apartmanında bulunan evinin önünde son kez tüm sevdiklerini ve sevenlerini topladı.
Yapılan mevlide Candan Pamuk’un çok sayıda seveni katıldı. Öğle saatlerinde başlayan programda Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı. Mevlid-i Şerif okundu, dualar edildi.  İkindi namazından sonrada devam etti.  Adana dışından gelen sevenleri ve dostları, Pamuk ailesini yalnız bırakmadı. Yaklaşık 2 bin kişiye yemek ikramı yapıldı. Büyük ilginin olduğu Mevlid-i Şerif programda vatandaşlar ve sevenleri, ailesi duygu dolu anlar yaşandı.
KİMLER KATILDI
Mevlid-i Şerifte, siyasi parti il ilçe başkanları, iş insanları, meclis üyeleri, eski yeni STK temsilcileri ve yöneticileri, muhtarlar aile dostları ve sevenleri Candan Teyze için hazır bulunup son görevlerini yerine getirdiler ve eller semaya Candan Teyze için kalktı   
Pamuk Ailesi, ilk günden bu güne kendilerini yalnız bırakmayan, mevlide katılan, kendilerini bizzat telefonla arayan, sosyal medyada acılarını paylaşan tüm dostlarına teşekkür etti.
Günaydın Adana Gazetesi olarak merhume Candan Teyzemize Allah'tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum