Demirtaş: Şehit ailelerine gözümüz gibi bakacağız

Demirtaş: Şehit ailelerine gözümüz gibi bakacağız

Demirtaş: Şehit ailelerine gözümüz gibi bakacağız
20 Kasım 2019 - 08:37

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) –
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, vatanın tek bir taşını dahi feda etmeyeceklerini belirterek, "Bu uğurda canını hiçe sayarak şahadete yürüyen aziz şehitlerimize daima minnet duyacak, onlardan yadigar kalan kıymetli ailelerine gözümüz gibi bakacağız.’’ diyerek Şehit Piyade Sözleşmeli Er Bekir Can Hereklioğlu’na ve tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.
Vali Mahmut Demirtaş, Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Suriye’nin Resulayn bölgesinde açılan ateş sonucunda yaralanarak tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayıp şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Bekir Can Hereklioğlu için düzenlenen mevlid programına katıldı.
Şehidin Yumurtalık ilçesinde bulunan baba ocağında düzenlenen mevlid programına; Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru, Tamer Dağlı, 6.Mekanize Piyade ve Garnizon Komutan Vekili Tuğgeneral Ertuğrul Sağlam, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Yumurtalık Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Gazi Demir ile şehidin ailesi ve yakınları katıldı. Mevlid-i şerif Kuran-ı Kerim tilaveti ve şehitlerin aziz ruhları için dualar edilmesiyle sürdü.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum