Dr.Polyanna Succi'nin 18.Yaş günü mutluluğu

Dr.Polyanna Succi'nin 18.Yaş günü mutluluğu

Dr.Polyanna Succi'nin 18.Yaş günü mutluluğu
06 Mart 2021 - 12:20

Şeyda AYDEMİR
Sosyal Sorumluluk Projeleri, ses getiren kültürel faaliyetleri, önemle iz bırakan sosyal ve sportif etkinlikleriyle Hatay-Adana ve Mersin bölgelerince yakinen bilinen-tanınan,  Araştırma ve Özel Röportaj ağırlıklı konularda Bir çok Gazetecilik basın meslek başarı ödül sahibi olan ve yine; aralarında üç ayrı dilde  yayınlanmış 13 Kitabı bulunan; Gazeteci-Yazar Analiz Uzmanı Psikolog Dr. Polyanna Succi Kara, geleneksel olarak her yaş gününde olduğu gibi, içinde bulunduğumuz 2021 yılında da 18.Doğum gününü, Pandemi nedeniyle kurallara özen göstererek, 26 yıllık hayat arkadaşı Yaşar Kara başta olmak üzere birkaç arkadaşıyla beraber kendi evinde sağlık temennisiyle kutladı.

DR.POLYANNA SUCCİ KARA’YA DIŞ ÜLKELERDEN ADANA ESKİ VALİLERİMİZE KADAR KUTLAMA
Psikolog Dr.Polyanna Succi KARA’ yı bu mutlu gününde Adana eski Valilerimizden Aydemir Ceylan ve İlhan Atış, Emekli Kaymakam tanınmış Hukukçulardan Ünal Erdoğan, Adana’mızın köklü Eczacılarından Mehmet Kahyalar,  Adana  İl Sağlık Eski Müdürlerinden Dr. Nevzat Şahan, Ş.Urfa kökenli Adanalı işadamı Nadir Aksoy, Kamu Yönetimi Mezunu  çalışan Genç  değerlerimizden  Medine Baysal ve Hanımefendi Annesi Sultan Baysal,Akbank  Adana küçük saat müşteri temsilcilerinden Ersin Karaman ve ailesi, Emekli bürokrat Gazeteci-Yazar  Hasan Basri Yavuz, Çerçi Yusuf Veliahtlarından iş insanı Erhan Değişmez, Emekli bürokratlardan Salih Toğaç ve Hanımefendi eşi Gülcan Toğaç, Ş.Urfa Viranşehir’den İşadamı çiftçi Tarık Kaya ve  Ailesi ile;  ülkemizde ki  bir birinden seçkin yakın  eş dost ve arkadaşlarının yanı sıra;  Romanya-San Marino, İtalya, Fransa, Malta, Mısır ve KKTC  gibi ülkelerden yakın dostlarının mesajla ve özel hediyeler göndererek kutladı doğum gününe bizzat, katılan şu ayrıcalık birkaç arkadaşı ve öğrencisini de hemen belirtelim.

PASTA  MUMU  DUALARLA  SÖNDÜRÜLÜRKEN
PANDEMİDE YİTİRİLEN DOSTLAR UNUTULMADI
Turizm Otelcilik Sektörünün tanınmış Şeflerinden İdris Altay. Ödüllü İletişimcilerden Uşak Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık  Öğrencisi Ferhat Bilmece, Pamukkale Üniversitesi İletişim Öğrencisi Esra Kaya, Ziraat Mühendisi Abdullah Kaya, Adana Valiliği Hazine Avukatı Ferit Saldır ile Polyanna Succi Kara’nın  Eşi Gazeteci-Yazar ve Siyaset Bilimci Yaşar Kara hazır bulundu.
Psikolog Dr.Polyanna Succi KARA, doğum gününde, uzaktan yakından gönderilen ve getirilen tüm çiçekler ve hediyeler için teşekkürlerini iletirken, kendisi için yollanan hediyeleri her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı. Dr.Polyanna, doğum günü pastasının mumunu söndürürken de, dilinden düşürmediği  iyi niyet dualarını, dostlarıyla birlikte;  Pandemi sürecinde kaybettiğimiz bir çok merhum değerler için söyledi.
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum