Göğer güven tazeledi

Seyhan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Niyazi Göğer, 27. genel kurulda da yine üyelerinin tam desteğini alarak başkanlığa seçildi

Göğer güven tazeledi

Seyhan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Niyazi Göğer, 27. genel kurulda da yine üyelerinin tam desteğini alarak başkanlığa seçildi

 Göğer güven tazeledi
16 Nisan 2018 - 09:54

HAYDAR ŞENGÜL

 

ADANA (GÜNAYDIN) – Adana SS 59 Nolu Seyhan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Niyazi Göğer, 27. genel kurulda da üyelerinin tam desteğini alarak güven tazeledi. Kooperatifin 27. Olağan Genel Kurul toplantısı kooperatif binasında gerçekleştirildi. Genel kurulda divan başkanlığına Kazım Demirkıran, kâtip üyeliklere Mehmet Balak ve Nevzat Cebe seçilirken kongrede hükümet yetkilileri Kürşat Turpçu ve Gamze Aydın nezaretinde gerçekleştirildi. Genel Kurulda Adana Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz de hazır bulundu. Divan Başkanı Kazım Demirkıran, selamlama konuşmasının ardından gündemi okudu ve saygı duruşu ile İstiklal Marşı’nın okunmasını sağladı.

 

YENİ DÖNEM İÇİN YETKİ ALDI

 

Genel kurulda, yönetim ve denetim kurulu faaliyetlerini okunduktan sonra, raporlar tek tek oylanarak ibra edildi.

Başkan Niyazi Göğer ise, gündem maddeleri hakkında üyelere bilgi verdi. Daha sonra dilek ve temenniler dinlendi. Tek liste halinde yapılan seçimde Niyazi Göğer ile yeni yönetim kurulu, önümüzdeki dönem için yetki aldı.

 

HİZMET ASLİ GÖREVİMİZ

 

Genel kurulda konuşan 59 Nolu Seyhan Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Niyazi Göğer, net bir şekilde şehit ailelerine, gazilere, yaşlı ve engelli vatandaşlara yapılacak en ufak hata ve saygısızlığa müsamaha gösterilmeyeceğini vurguladı.

Göğer, “Adana’da yıllardır vermiş olduğumuz mücadelemize ve güzel çalışmalarımıza kendini bilmez bir iki kişinin leke sürmesine izin vermeyeceğiz. Bizler Adana’da her zaman örnek olmak için yönetimdeki arkadaşlarımızla canla başla mücadele ettik ve etmeye devam ediyoruz. Birkaç kendini bilmez yüzünden her zaman örnek olmuş kooperatifimizin adını leke sürdürmeyeceğiz. Ayrıca 65 yaş üstü kişiler bir sorun yaşadıklarında kesinlikle şoförle muhatap olmasınlar. Aracın plakasını, saatini bize bildirsinler. Bu konuyla ilgili gerekli işlemleri biz anında zaman kaybetmeden yapacağız. Çünkü bizim vatandaşlarımıza hizmet asli görevimizdir. Bu gibi sorunların önlemini almakta bizim sorumluluğumuzdadır.” şeklinde konuştu.

Göğer, yapılan şikayetler sonucunda gerek duyulursa şikayetçiye de konuyla ilgili bilgi verileceğini sözlerine ekledi.

 

EN İYİ HİZMET BİZİM ASLİ GÖREVİMİZ.

 

Göğer, “Kooperatifimiz, Adanalıya en iyi hizmeti vermek için elinden gelen gayreti göstermektedir. Her yapılan genel kurulumuzda olduğu gibi bugünden itibaren tüm personelimiz daha iyi hizmet vermek için elinden gelen gayreti gösterecektir.” şeklinde konuştu

 

İŞTE YENİ YÖNETİM

 

59 Nolu Kooperatifte yeni yönetim Başkan Niyazi Göğer, Cemalettin Can, Orhan Olcan, Ramazan Ergin, Ali Petekkaya, Hasan Temel ve H. Ali Doğan’dan oluştu. Denetim Kuruluna ise Ali Tosun ve Nevzat Cebe seçildi.