İşte takdir edilecek belediye başkanı

Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, Sarıçam ilçesindeki Oto Center’in otoparklarını asfaltlayıp, site içindeki yol kasislerini yaptı

İşte takdir edilecek belediye başkanı

Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, Sarıçam ilçesindeki Oto Center’in otoparklarını asfaltlayıp, site içindeki yol kasislerini yaptı

İşte takdir edilecek belediye başkanı
02 Aralık 2020 - 09:37

Haydar ŞENGÜL
 
ADANA(GÜNAYDIN)-Adana’nın merkez ilçelerinden Sarıçam’daki Oto Center’in site içindeki otoparklarının asfaltlanması ve yol kasisleri komşu ilçe Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir tarafından yapıldı. Sarıçam Oto Center esnafları, Başkan Kocaispir’e desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Sarıçam Oto Center Yönetim Kurulu Başkanları Hüseyin Yüksel ile Zeynel Üstündağ, 120 işyerine sahip Sarıçam Oto Center’in hizmete girerek faaliyetine başladığını duyurdu. Başkanlar Yüksel ve Üstündağ, kendilerine  desteklerini esirgemeyen Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir sayesinde Oto Center’in bir çok sorununun çözüme kavuştuğuna dikkat çekerek, “Sayın Yüreğir Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Kocaispir’e oto center esnaflarımız adına çok teşekkür ediyoruz.  Sarıçam Oto Center içerisinde bulunan 1,5 dönümlük oto parkımızın asfaltlama işini ve site içerisindeki yollara kasislerimizi sağolsun Yüreğir Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Kocaispir yaparak son noktayı atmış bulunmakta. Bizler de site yönetimi olarak kendilerine şükranlarımızı ifade etmek istiyoruz ve iyiki varsınız diyoruz” dedi.
Sarıçam Oto Center Yönetim Kurulu Başkanları Yüksel ile Üstündağ, ikinci el otomobil piyasasının Sarıçam ve Yüreğir bölgesinde faaliyetlerine başladıklarını söyledi. Başkanlar Yüksel ve Üstündağ sözlerine şöyle devam etti:
“Sarıçam Oto Center’in tam anlamıyla faaliyete geçmesiyle birlikte çevre esnaflarının işleri de hareketlendi. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın. Bundan sonra amacımız, Sarıçam ekonomisine katkı koymak ve hareket kazandırmak için var gücümüzle çalışacağız. Gerek Sarıçam gerekse Yüreğir’de ikinci el otomobil piyasasının kalbi artık burada atacak. Vatandaşlarımız güvenli bir şekilde araçlarını alıp satabilecekler. Bu yönüyle gerekli tüm hazırlıklarımız bitti, hafta sonları satışlarımız artık gerçekleşiyor. Sarıçam’a, Yüreğir’e ve Adana’mıza hayırlı olsun.”
Sarıçam Oto Center’in otoparklarını asfaltlayıp, site içindeki yoların kasislerini yapan Yüreğir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Kocaispir de, Sarıçam Oto Center’in hayırlı uğurlu olmasını diledi. Esnaflara bol kazançlar dileyen Başkan Kocaispir, “Sarıçam Oto Center ‘in hizmete girmesi hem bölge  esnafının kalkınmasını hem de  bölgede istihdamın artmasını sağlayacak.  Oto Center’in bizler için gelecek vadetmesi güzel bir olay. Bizlerde buraya kim bir taş koyarsa destek olacağımızı belirtmiştik. Bugünde esnaflarımızın yanında olduğumuzu belirterek hayırlı bol kazançlar diliyorum” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum