İstihdamın arttırılmasını görüştüler

İstihdamın arttırılmasını görüştüler

 İstihdamın arttırılmasını görüştüler
07 Ağustos 2020 - 14:51

İl genelinde istihdam sağlamaya yönelik faaliyetlerin görüşüldüğü ve yapılan çalışmaların değerlendirildiği İl İstihdam Kurulu toplantısı Vali Süleyman Elban başkanlığında gerçekleştirildi.
Çukurova Üniversitesi Rektörlük binasında bulunan Senato Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı Ferhat Burakgazi ve İl İstihdam Kurulu üyeleri katıldı. İl istihdam politikaları ile il mesleki eğitim politikalarının görüşüldüğü toplantıda Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın gerçekleştirdiği konuşmanın ardından bir konuşma yapan Vali Süleyman Elban, “ Benim Adana’da katıldığım ilk istihdam kurulu toplantısı. Toplantımızın ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Gelecek dönemde yapılacak faaliyetlerin de görüşüldüğü toplantıda kentteki istihdam oranının arttırılması için yapılması gereken çalışmaların titizlikle takip edilmesi gerektiğini söyleyen Vali Elban kurul üyelerine gerçekleştirdikleri çalışmalar için teşekkür etti.
 
Vali Süleyman Elban’ın konuşmasının ardından Prof. Dr. Azmi Yalçın tarafından bir sunum gerçekleştirildi. Yürütme Kurulu ile Denetim Kurulu çalışmalarının detaylarıyla ele alındığı toplantıda geçmiş döneme ait faaliyet raporu değerlendirildi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum