Keyhıdır Karataş'ta halkla buluştu

Keyhıdır Karataş'ta halkla buluştu

Keyhıdır Karataş'ta halkla buluştu
14 Mart 2019 - 17:07

Saadet Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde tüm yurtta halkın sevdiği dürüst ve güvenilir adaylarla büyük ilgi görüyor. Adana’da büyük ilgi gören Saadet adayları bu kapsamda seçim çalışmalarını sürdürüyor. Önce Karataş ilçesinde esnafları ziyaret eden Saadet Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammet Çelebi Keyhıdır, Karataş Belediye Başkan Adayı Hasan Ali Aydın ve Meclis üyesi Adayları halkla bir araya gelerek ziyaretlerine devam etti.
Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Çelebi Keyhıdır, yoğun ilginin olduğu programda; “Karataş Adayımız Hasan Ali Aydın’a kefil olduklarını belirterek, içinizden biri olarak genç, dinamik, dürüst, çalışkan ve hizmet aşığı sevilen bir beyefendi olduğunu söyledi.
Çelebi Başkan konuşmasının devamında “diğer adayların kişiliklerine özeline bir şey diyemem. Ama elini vicdanına koyan herkes adayları karşı karşıya getirdiğinde hangisi iş yapar ona bakmalısınız. 5 yıldır ilçeyi yönetti ama kalıcı sorunları çözülmediğini görüyorsunuz. Burada herkesin kapısını rahatlıkla çalacağınız içinizden biri olarak Hasan Ali Aydın kardeşinize sahip çıkacağınıza inanıyoruz.” dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum